خانه / راهنمای خرید / پوشاک و لوازم ورزشی در دنیا در تسخیر کدام برندهاست؟
پوشاک و لوازم ورزشی

پوشاک و لوازم ورزشی در دنیا در تسخیر کدام برندهاست؟

چه تعداد از برندهای ورزشی معروف دنیا را می شناسید یا از محصولات آنها استفاده کرده اید؟ در این مطلب به معرفی مشهورترین و باارزشترین برندهای پوشاک و لوازم ورزشی در دنیا می پردازیم.

برترین برندهای پوشاک و لوازم ورزشی :

۱. نایکیبرند نایکی

نایکی را به راحتی می‌توان یکی از بزرگترین برندهای ورزشی دنیا دانست که با همان نشان تیک معروف در همه جا شناخته شده است. نایکی یک کمپانی آمریکایی است که از سال ۱۹۷۱ در زمینه طراحی، توسعه، تولید و بازاریابی پوشاک و لوازم ورزشی فعال است. از ماه می سال ۱۹۷۱ نایکی رسما با این نام و لوگویی که در همه جا شناخته شده است، شروع به فعالیت کرد.

نایکی ایزدبانوی پیروزی در یونان باستان است و نام این کمپانی از آنجا گرفته شده است. تگ لاین یا شعار «فقط انجامش بده» یا Just do it نیز از سال ۱۹۸۸ برای این برند در نظر گرفته شد و تا سال‌های طولانی به همراه لوگوی معروف نایکی، ویترین و نمای اصلی این کمپانی به شمار می رفت و هسته اصلی این برند را می‌ساخت.

نایکی تبلیغات محصولات خود را با اسپانسرینگ و تامین کیت‌های ورزشی در تورنمنت‌های رسمی فوتبال و کریکت و اهدای محصولات خود به ورزشکاران حرفه‌ای و مشهور انجام می‌دهد. رونالدینیو، رونالدو، نیمار، دروگبا و وین رونی برخی از ورزشکارانی هستند که نایکی اسپانسر پوشاک و لوازم ورزشی‌ شان بوده است.

۲. آدیداسبرند آدیداس

آدیداس علاوه بر برند مشهور خود، تعدادی زیربرند شامل ریباک، رونتاستیک و اشورث نیز دارد. این برند باارزش تقریبی ۵۰ میلیارد دلار، دومین برند باارزش دنیا در رده‌بندی برترین برندهای پوشاک و لوازم ورزشی دنیا به حساب می‌آید.

آدیداس بزرگترین تامین کننده کیت‌های ورزشی برای تیم‌های فوتبال و باشگاه‌هاست. ورزش‌هایی که آدیداس در آن‌ها فعالیت می‌کند فوتبال، کریکت، بیسبال، بسکتبال، گلف، ژیمناستیک، راگبی، دو، اسکیت بوردینگ، تنیس و کبدی را شامل می‌شود.

مدل‌های جدید پارلی آدیداس، تعهد و مسئولیت این شرکت را نسبت به برنامه‌های حفظ محیط زیست نشان می‌دهد.در تولید پارلی از زباله‌های پلاستیکی که در اقیانوس‌ها ریخته می‌شود، الیاف‌ مخصوص بافته می شود و از این الیاف در دوخت کتانی‌ رانینگ استفاده می‌شود. در تولید هرکفش به طور متوسط از ۱۱ بطری پلاستیکی استفاده می‌شود.

۳. DKSبرند DKS

برند DKS یا Dick`s Sporting Goods طیف گسترده‌ای از تجهیزات ورزشی معتبر و باکیفیت شامل پوشاک ورزشی، کفش و لوازم ورزشی را ارائه می‌کند. مشهورترین نسخه از لوگوی DKS تصویر یک توپ گلف، یک توپ بیس بال و یک توپ فوتبال و یک توپ بستکبال است. بیشترین خرید از برند DKS توسط گالیان اسپورت (Galyan`s Sport)، گلف گلکسی (Golf Galaxy) ، و چیکس اسپورتینگ (Chick`s Sporting) انجام می‌شود. گالیان اسپرت یکی از مراکز زنجیره‌ای خرده فروشی لوازم ورزشی در ایندیاناست. گلف گلکسی نیز مرکز فروش تخصصی لوازم و تجهیزات گلف است و  چیکس اسپورتینگ نیز یک کمپانی خصوصی با بیش از ۱۵ فروشگاه است.

۴. Underarmour

برند Underarmour

برند Underarmour با شاخصه‌های سرعت، قدرت و ورزش قهرمانی است. Underarmour بر مبنای سازگاری با رطوبت بدن طراحی شده است تا هنگام انجام فعالیت ورزشی، بدن خشک بماند. بررسی‌های جدید نشان می‌دهد کفش‌های ورزشی Underarmour با سرعت بیشتری نسبت به تجهیزات ورزشی آن در حال رشد است. نام Underarmour اخیرا به دلیل ستایش مدیرعامل آن (کلوین پلانک) از دونالد ترامپ در اخبار شنیده شد. که این حرکت با واکنش‌های منفی ورزشکارانی مانند دواین جانسون و استفن کری مواجه شد.

ادامه این فهرست را به زودی در مجله کشینه خواهید خواند.

همچنین ببینید

خشکشویی آنلاین

خشکشویی آنلاین بخار

خشکشویی آنلاین دنیای اینترنت هر روز در حال پیشرفت می باشد. همه روزه وب سایت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *