خانه / اخبار کشینه / تابناک: کشینه یعنی به صرفه خرید کن!
کشینه-به صرفه خرید کردن

تابناک: کشینه یعنی به صرفه خرید کن!

کشینه وبسایتی با پیشنهادهای شگفت انگیز برای کاربران دنیای اینترنتی است. کاربرانی که خرید آنلاین می کنند می توانند بر روی خرید های اینترنتی خود درصدی از مبلغ سفارش خود را پس بگیرند.

کاربران اینترنتی در سراسر دنیا همه روزه میلیاردها دلار خرید آنلاین می کنند.با قاطعیت میتوان ادعا کرد تمامی محصولات و یا خدمات مورد نیاز کاربران در اینترنت به راحتی قابل دستیابی است. فروشگاه های اینترنتی مختلف اجناس و اقلام جامع و کاملی را به مشتریان خود ارائه می دهند. با وجود انواع و اقسام فروشگاه اینترنتی، کاربران حق انتخاب بیشتری داشته و می توانند برای محصولات مورد نیاز خود گزینه های مختلفی داشته باشند. فروشگاه ها نیز برای جذب کاربر بیشتر سعی در پایین آوردن قیمت خود از طریق کوپن تخفیف، حراج به مناسبت های مختلف، هدیه دادن به کاربر و تشویق کاربر به خرید بیشتر می کنند. اغلب اوقات یک محصول خاص بر روی وبسایت های گوناگون قیمت مختلفی دارد که کاربران به سادگی میتوانند با مقایسه قیمت کالای مورد نظر بین فروشگاه ها، ارزانترین را انتخاب کنند و خرید نمایند. علاوه بر آن کاربر می تواند با داشتن کد تخفیف بر روی خرید نهایی خود تخفیف اضافی نیز دریافت کند. کاربران در کشورهای پیشرفته از وسایت های افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) قبل خرید خود استفاده می کنند. این وبسایت ها بخشی از پول خرید را به کاربر باز می گرداند. فروشگاه اینترنتی با عقد قراردادی با این وبسایت متعهد می شود که درصدی از مبلغ خرید کاربر را به این وبسایت های واسطه بازگرداند. این وبسایت ها نیز درصد بیشتر این خرید را به کاربر باز می گردانند.

کشینه-به صرفه خرید کردن

در ایران نیز وبسایت کشینه از آذرماه سال ۹۶ با پیاده سازی سیستم افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) مشغول به فعالیت شده است و درطی مدت کوتاهی توانسته محبوبیت زیادی بین خریداران اینترنتی پیدا کند. علاقه مندان با عضویت در سایت کشینه به آدرس www.Cashineh.com می توانند از ٪۱ تا ٪۴۰ از مبلغ خرید خود را در حساب بانکی خود دریافت کنند. کاربران پس از ثبت نام می توانند فروشگاه / محصول / خدمات مورد نظر خود را انتخاب و از طریق لینک “دریافت کشینه” از بین هزاران فروشگاه اینترنتی برتر ایران خرید کنند. پس از تکمیل فرآیند خرید ، در کمتر از ۲۴ ساعت بخشی از مبلغ خرید (کشینه حاصل از خرید) به حساب کاربری خریدار اضافه می شود. کاربران می توانند پس از رسیدن موجودی حساب کاربری خود به حد نصاب ۳۰ هزار تومان ، این مبلغ را به حساب بانکی خود منتقل کنند. همچنین کاربران با نصب افزونه کروم کشینه یا همان کروم اکستنشن کشینه می توانند مطمئن باشند که همیشه بر روی خرید های خود کشینه دریافت می کنند.

با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از راه اندازی وبسایت کشینه نمی گذرد اما به دلیل نوآوری در خرید اینترنتی و توجه ویژه به نیاز های مخاطب، جایگاه ویژه ای در بین کسب و کارهای اینترنتی پیدا کرده است.

کشینه برای تشویق کاربران به خرید اینترنتی علاوه بر هدیه عضویت ۶ هزار تومانی به محض عضویت، کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی فروشگاه بامیلو را نیز به رایگان به کاربرانش هدیه می دهد. علاوه بر این کاربران با معرفی هر یک از دوستاشان به کشینه، ۸ هزار تومان هدیه معرفی به دوست دریافت می کنند.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

منبع : تابناک

همچنین ببینید

نمایشگاه ایران جابکس

حضور کشینه در نمایشگاه ایران-جابکس

کشینه اولین وبسایت افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا همان همکاری در فروش در ایران است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *