خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید
با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید
کسب مهارت آرایشگری

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید:

شاید ابتدا این ایده زیاد جالب به نظر نرسد اما اصلا سخت نیست و شما میتوانید با چند بار تمرین و دیدن ویدیوهای آموزشی، آرایشگر خودتان باشید.

همانطور که بارها در مطالب روش های صرفه جویی گفته شده است، یکی از بزرگترین چالش‌ها در امور مالی ، زیاد بودن هزینه ها و یکی از بهترین راه‌ها برای مدیریت، پیدا کردن شیوه‌هایی برای صرفه جویی و پس انداز کردن پول است. با اینکه بعضی از صورت‌حساب‌های ما ممکن است کوچک به نظر برسد، اما اثر انباشته شدن آن‌ها می‌تواند عظیم باشد درآمدهای ما را تحت‌تاثیر قرار دهد.

مهارت های خود را تقویت کنید

یکی از این روش ها بالا بردن مهارت های آرایشگری است.مثلا برای داشتن موهایی زیبا و سالم لازم است که هر ۳ تا ۵ هفته یکبار موها را کوتاه نمایید.برای صرفه جویی در هزینه وصرفه جویی در زمان رفت و آمد به آرایشگاه و نشستن در صف انتظار، میتوانید با دیدن ویدیو های آموزشی و تمرین مهارت لازم را کسب کنید.

شاید شما اولین بار که موهایتان را کوتاه میکنید نتیجه ایده آل نباشد اما بعد از چند بار میتوانید به راحتی موهای خود را کوتاه و مرتب نمایید. حتی شما میتوانید موهای فرزند و یا افراد منزل را نیز کوتاه نمایید.

صرفه جویی با کسب مهارت های آرایشگری
کسب مهارت های آرایشگری

چنانچه شما خانم هستید میتوانید با یادگیری ترکیب رنگ ها ی مختلف وفنون رنگ آمیزی از طریق فیلم های آموزشی و یا مطالعه مطالب و مقاله های موجود در سایت ها ی آرایشی و زیبایی موهای خود را به راحتی در خانه رنگ کنید.در این صورت دیگر شما مجبور به پرداخت هزینه گزاف به آرایشگاه ها نیستید و در عین حال همیشه میتوانید مرتب و زیبا باشید.

دنبال کردن بلاگرهای زیبایی

در حال حاضر در صفحات اجتماعی بلاگرهای زیادی هستند به آموزش گام به گام آرایش صورت و مو                   می پردازند.میتوانید با دنبال کردن آن ها و دیدن ویدیوهای آموزشی ارائه شده، قدم به قدم صورت و موهای خود را آرایش کنید.

در انتها توصیه میشود در تمامی زمینه های زندگی، مهارت ها و توانایی های خود را شناسایی کنید و در جهت تقویت آنها کوشا باشید، چرا که داشتن هر مهارتی به صرفه جویی پول و کاهش هزینه های زندگی کمک شایانی مینماید.

 

 

 اگر بتوانیم بر ثروت‌مان تسلط داشته باشیم، ثروتمند و آزاد خواهیم بود. اگر ثروت بر ما تسلط داشته باشد، به راستی فقیر هستیم – ادموند بورک (Edmund Burke)

If we command our wealth, we shall be rich and free. If our wealth commands us, we are poor indeed

همچنین ببینید

نقل مکان به شهر های کوچک تر

راه حل ۵۴: به دنبال یک مکان ارزان تر برای زندگی باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۴: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *