خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۵۳: حتما از بیمه استفاده کنید
با بیمه پول پس انداز کنید

راه حل ۵۳: حتما از بیمه استفاده کنید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

حتما از بیمه استفاده کنید

در واقع بیمه یک سرمایه گذاری مناسب در زندگی محسوب میشود.هرچند ممکن است در ابتدا به نظر هزینه بر و گران برسد اما آتیه شما و خسارات ناشی از حوادث احتمالی که ممکن است برای هر خانواده ای پیش بیاید را پوشش خواهد داد.بنابراین پیشنهاد میشود حتما از بیمه استفاده کنید و در محسابات هزینه های ماهیانه به عنوان هزینه های ضروری مبلغی را در نظر بگیرید.

با بیمه، شما هر ماه تقریبا” مبلغ نسبتا کمی به بیمه می پردازید و در عوض آنها تضمین میکنند که در روزهای سخت آینده به شما کمک خواهند کرد.

هزینه ای که شما برای بیمه میپردازید پس انداز پول محسوب میشود.

انواع بیمه

بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی: در روزهای سخت بیماری بخشی از مبلغ توسط بیمه پرداخت خواهد شد، در واقع مبالغی که ماهیانه بابت بیمه پرداخت کرده اید در این روزها به داد شما خواهد رسید.

بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل: حادثه هیچ گاه خبر نمیکند ولی حق بیمه ای که شما برای اتومبیل خود پرداخت میکنید، در صورت بروز حادثه بیمه حامی شما خواهد بود.

به طور کلی در حال حاضر انواع مختلف بیمه وجود دارد از بیمه آتش سوزی و عمر و بلایای طبیعی، بیمه حوادث گروهی و فردی، بیمه مسافرتی و… گرفته تا بیمه لوازم منزل!!

بیمه و پس انداز پول
با بیمه پول پس انداز کنید

بیمه و پس انداز پول

پس‌اندازکردن یا بهترین استفاده ‌از پول‌هایی که پس‌انداز کرده‌ایم، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همه ی افراد است. هر چقدر هم‌که شرایط سخت‌تر و تورم بالاتر رود، این دغدغه مهم‌تر می‌شود. اگر می‌خواهید بعد از مدتی از انتخابی که برای سرمایه‌گذاری پول‌تان داشته‌اید، پشیمان نشوید بهتر است با یک برنامه بلند مدت پا به زمین پس‌انداز و سپرده‌گذاری بگذارید.

بیمه به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن به شما پیشنهاد میشود و خیالتان راحت است که پول هایتان در جای امنی پس انداز میشود و روزی به کارتان خواهد آمد.

 

 

Wealth consists not in having great possessions, but in having few wants

ثروت در داشتن دارایی‌های بزرگ نیست، بلکه در قناعت و کم‌خواستن نهفته است.
اپیکتتوس (Epictetus) فیلسوف معروف یونانی

 

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *