خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۵۲: از برندهای عمومی و با کیفیت خرید کنید
پول پس انداز کردن

راه حل ۵۲: از برندهای عمومی و با کیفیت خرید کنید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۵۲: از برندهای عمومی و با کیفیت خرید کنید

در این مقاله از روش های صرفه جویی در پول قصد داریم شما رو با نحوه خرید از برندهای عمومی و با کیفیت آشنا کنیم:

خرید از برندهای با کیفیت:

یک اصل اساسی در خرج کردن پول این است که پول خود را برای خرید کالاها یی هزینه کنید که بیشتر وقت با آن محصول سروکار دارید. به عنوان مثال خرید یک تشک مرغوب و یا صندلی کار راحت و یا لوازم منزل که پر کاربردتر هستند مثل یخچال و لباسشویی و… و یا حتی لباس هایی که میپوشید ، در اینگونه خرید ها باید دقت داشته باشید که علاوه بر قیمت کالا کیفیت محصول نیز بسیار اهمیت دارد.

به عنوان مثال لباسی که شما میخرید علاوه بر تاثیر در جذابیت استایل شما، چون مدت زمان طولانی در تن شما میماند، باید احساس راحتی داشته باشید و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

اما این توضیحات بدان معنی نیست که حتما باید از برندهای معروف خرید کرد چرا که حتی در برندهای معروف هم کیفیت های گوناگونی وجود دارد پس برای خرید صرفا به دلیل مارک دار بودن کالا، کورکورانه اقدام به خرید ننمایید.

خرید کردن و پس انداز پول:

بسیاری از برندهای داخلی هستند که محصولات با کیفیتی عرضه میکنند و فقط کافیست با داشتن کمی اطلاعات و جستجو در گوگل، برندهای معتبر هر دسته از محصولات را بشناسیم وفقط به دلیل معروف بودن و یا خارجی بودن یک محصول، هزینه گزافی نپردازیم.

خرید از برندهای ارزان و با کیفیت
خرید از برندهای ارزان و با کیفیت

در حال حاضر در زمینه های گوناگون از جمله پوشاک، لوازم منزل و… تولیدات ایرانی با کیفیتی در بازار موجود هستند که از لحاظ سطح کیفی مشابه نمونه های خارجی محسوب میشوند و میتوان با قیمت پایین تر کیفیتی مشابه را خریداری کرد.

دقت داشته باشید که صرفه جویی در هزینه ها بدان معنی نیست که از خرید اقلام جدید بپرهیزیم و یا کالای ارزان و بی کیفیت خریداری کنیم، بلکه فقط کافیست یک استراتژی برای صرفه جویی در خرید هایتان داشته باشید.

 

شرایط مهم نیست، بلکه اینکه عکس‌العمل نشان دادن (منفی) یا پاسخ دادن (مثبت) به شرایط است که اهمیت دارد زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *