خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۸: هرگز هزینه گزافی را برای تفریح فرزندان خود خرج نکنید.

راه حل ۸: هرگز هزینه گزافی را برای تفریح فرزندان خود خرج نکنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۸: هرگز هزینه گزافی را برای تفریح فرزندان خود خرج نکنید.

بیشتر کودکان مخصوصا کوچک تر ها با هزینه خیلی کمی سرگرم می شوند. برای آنها یک یویو و یا یک جغجغه بخرید و بگذارید که با آنها بازی کنند و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند. در حیاط پشتی توپ بازی کنید، به پارک بروید، یک گیاه و یا درخت بکارید، به کودکان نحوه دوچرخه سواری را بدهید. قدم بعدی چرخ کمکی را برداشته و اجازه دهید بدون آنها دوچرخه سواری کنند.

امروزه میبینیم کودکان در سنین خیلی پایین شروع به بازی با وسایل الکترونیکی از جمله موبایل و تبلت و … می کنند . درست است که همه ما میخواهیم با تکنولوژی همراه باشیم اما برای کودکان این همراهی نه تنها مفید نیست بلکه آسیب های زیادی به بینایی ، مغز  وارد می کند و حتی از نظر روحی و روانی برای کودکان آسیب زا است و میتواند آنها را دچار اختلالات ذهنی کند. این کودکان فرصت شکوفایی خلاقیتشان را از دست می دهند و در نهایت هزینه های بسیاری باید برای درمان مشکلاتشان کرد.

کودکان بیشترین چیزی که از شما نیاز دارند زمان شما است، نه وسایلی که برای آنها تهیه می کنید. هر زمان به این باور رسیدید، آن موقع خواهید دید که هم کودک شما خرسند است و هم اینکه پولتان در جیبتان باقی مانده است.

“بزرگترین میراثی که شخص می‌تواند به فرزندان و نوه‌هایش هدیه کند، پول یا چیزهای مادی نیست که در زندگی جمع کرده است، بلکه میراثی از شخصیت و ایمان است” – بیلی گراهام (Billy Graham)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *