خانه / پس انداز با کشینه / راه حل۵۱:از فروشگاههای اینترنتی خرید کنید
خرید اینترنتی

راه حل۵۱:از فروشگاههای اینترنتی خرید کنید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۵۱:از فروشگاههای اینترنتی خرید کنید.

در اکثر مواقع خرید از فروشگاه اینترنتی بسیار به صرفه تر از آن است که خودتان اقدام به خرید کنید.از آنجا که خرید از فروشگاههای اینترنتی میتواند از منزل یا محل کار و یا دیگر مکان ها صورت گیرد، علاوه بر صرفه جویی در زمان رفت و آمد و هزینه ی بنزین و پارکینگ، و یا کرایه تاکسی، سبب صرفه جویی و پس انداز پول خریدتان نیز میشود.اما چگونه؟

با توجه به تنوع محصولات و برندها در فروشگاههای آنلاین، شما میتوانید به راحتی قیمت ها و تخفیفات اعمال شده بر روی محصول مورد نظر خود را بررسی کنید و سپس با توجه به بودجه خود، محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال ممکن است شما برای خرید لوازم منزل خود و یا پوشاک مورد نیازتان و حتی لوازم آرایشی و بهداشتی،  مجبور به رفتن به چند مرکز خرید متفاوت شوید اما فروشگاههای اینترنتی این امکان را در اختیار شما میگذارند که تنها با یک کیلیک بر روی دسته بندی ها، زمینه مورد نظرتان را انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

همچنین شما میتوانید با عضویت در فروشگاههای اینترنتی مورد علاقه تان و یا با نصب اپلیکیشن های فروشگاهها، از تخفیفات و جشنواره های آنها در مناسبت های مختلف، با خبر شوید.

خرید اینترنتی
خرید اینترنتی

به علاوه برخی سایت های مزایده ای و تخفیفی نیز وجود دارند که میتوانید با دنبال کردن آنها، در موقعیت مناسب کوپن و کدهای تخفیف آن را تهیه کنید.و یا ممکن است در سایت های حراجی و مزایده ای، محصولی را که نیاز دارید بتوانید با قیمت بسیار پایین تر و مناسب تر خریدداری نمایید.

درست است که خرید اینترنتی باعث سهولت و سرعت در روند خرید میشود اما باید توجه داشته باشید که از فروشگاههای معتبر خرید کنید و با بررسی موارد امنیتی فروشگاههای اینترنتی و درگاه پرداخت آنها، سعی کنید تا خرید های اینترنتی شما در دسته خرید های امن قرار داشته باشند.

هرگز قبل از اینکه پول خودتان را داشته باشید، هزینه نکنید – توماس جفرسون (Thomas Jefferson)

Never spend your money before you have it

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *