خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل۵: قبل از اینکه به خرید بروید یک لیست تهیه کنید و حتما طبق لیست خرید کنید.

راه حل۵: قبل از اینکه به خرید بروید یک لیست تهیه کنید و حتما طبق لیست خرید کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۵ : قبل از اینکه به خرید بروید یک لیست تهیه کنید. حتما طبق لیست خرید کنید.

یکی از آسانترین راه ها برای پس انداز کردن پول این است که وقتی به خرید می روید حتما یک لیست از موارد و آیتم هایی که نیاز دارید تهیه کنید. چرا که وقتی که بدون لیست و برنامه مشخص به خرید می روید، معمولا در نهایت چیزهایی را می خرید که یا استفاده ای از آنها ندارید و یا واقعا به درد شما در آینده نزدیک نمی خورند و تمامی این خرید ها برای شما هزینه دارد. دیدن زرق و برق بسته بندی محصولات مختلف شما را تحریک میکند که حتی اگر به آنها احتیاج ندارید ، آنها را خریداری کنید . و احتمالا بعد از بازگشت از خریدتان اگر خوب دقت کنید خواهید دید که تقریبا ½ فاکتورتان مربوط مواردی بوده که در فروشگاه صرفا جذب آن شده اید بدون اینکه نیازی با آن داشته باشید. در حالی که همراه داشتن این لیست به طور ناخودآگاه ذهن را بر روی اقلام یاد

داشت شده متمرکز میکند و این یعنی دوری از کالاهای غیر ضروری و هزینه بر.

تهیه لیست مخصوصا وقتی که برای خرید منزل  میروید به شدت اهمیت دارد. نه تنها به شما کمک می کند که مواد غذایی که مناسب رژیم غذایی شما هستند را تهیه کنید بلکه از خرید چیزهایی که شما واقعا آنها را نمی خورید و در نهایت دور می ریزید جلوگیری می کند. همیشه یک لیست تهیه کنید و مهم تر از آن طبق لیست خریدتان حتما جلو بروید.تاکید میکنیم که تلاش کنید هنگام تهیه این لیست مواردی را که فعلا به آنها احتیاج ندارید و ضرورتی برایتان ندارد را حذف کنید  همچنین شما می توانید خرید منزل  خود را آنلاین انجام داده و با کشینه درصدی از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

 

“زمان آن است که بایستیم و برای کسی که عمل می‌کند هورا بکشیم، کسی که بدست می‌آورد، کسی که چالش را تشخیص می‌دهد و کاری برای آن می‌کند” – وینس لومباردی (Vince Lombardi)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *