خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۴۶: سر دوش با فشار کم بر روی دوش ها نصب کنید.

راه حل ۴۶: سر دوش با فشار کم بر روی دوش ها نصب کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۴۶: سر دوش با فشار کم بر روی دوش ها نصب کنید.

شاید در ابتدا شنیدن این جمله برایتان کاملا آشنا و قابل لمس باشد که ، بیشتر ما دوست داریم هنگامی که زیر دوش میرویم آب با فشار بالا بر بدنمان بریزد، شاید این یک نوع وسواس ذهنی باشد که فکر می کنیم اگر با فشار بالا دوش بگیریم تمیزتر خواهیم شد و حس رضایت بیشتری از حمامی که رفتیم داریم.

اما بد نیست این را بدانیم که سردوش هایی که با فشار بالا آب را بیرون میدهند (یا همان سردوش های معمولی ) چقدر مصرف آب را بالا می برند . به طور مثال سر دوش های معمولی در هر دقیقه حدود ۲.۵ گالن را هدر میدهند. در صورتی که همین میزان در مقایسه زمانی با که از سردوش با فشار کم استفاده می کنند، بسیار کمتر میشود. در نتیجه مشخص ترین نتیجه ای که حاصل میشود طرفه جوئی در مصرف آب است. مخصوصا در طی مدت زمان طوالانی مثلا یک بازه زمانی یکساله صرفه جوئی چشمگیری خواهد داشت.

ویژگی اصلی در استفاده از سردوش با فشار کم این است نه تنها باعث کم شدن فشار آب نمیشود، بلکه باعث می شود به صورت موثر تر از آب خروجی از دوش ها استفاده کنید. و این یعنی همزمان هم حس هنگام حمام کردن دارید ، هم به صرفه جوئی در مصرف آب کمک کردید.

این صرفه جوئی ۲ نتیجه مهم دارد اول از همه از هدر رفت آب جلوگیری کرده اید دوم اینکه مبلغ قبض آب پرداختی شما کمتر می شود. و این همان هدفی است که ما دنبال آن هستیم یعنی صرفه جوئی در هزینه ها.

“شرایط مهم نیست، بلکه اینکه عکس‌العمل نشان دادن (منفی) یا پاسخ دادن (مثبت) به شرایط است که اهمیت دارد” – زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *