خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

بیشتر اوقات خریداران تمایل دارند به صورت عمده خرید کنند تا قیمت کمتری پرداخت کنند . یا حداقل این چنین باب شده که خرید از عمده فروشی ها صرفه جویانه تر است. اما همیشه هم خرید عمده به معنای خرید ارزان نیست .توجه داشته باشید که خرید جزیی و تک تک اقلام گاهی ارزانتر  از خرید کلی و عمده، میباشد.

برای اینکه در این تله نیافتید بهتر است وقتی شما وارد یک فروشگاه می شوید تگ قیمتی اقلام مختلف را هم به صورت جزئی و هم عمده بررسی و مقایسه کنید و بعد در مورد خرید یا عدم خرید محصول تصمیم بگیرید. مخصوصا در مغازه های عمده فروشی که محصولات به صورت کارتنی یا بر اساس وزن به فروش میرسند بسیار دقت کنید. حتما قیمت تکی محصول برای مصرف کننده را چک کنید و با توجه یه تعداد آن در کارتن با قیمت عمده اعلام شده از طرف عمده فروش مقایسه کنید.

گاهی قیمت های کلی گول زننده است.به عنوان مثال ۳ عدد کنسرو ۲۰ هزار تومن ، در دید اول به نظر بسیار قیمت مناسب به نظر میاید ولی قیمت تک هر کنسرو حدود ۶ هزار تومان میباشد که خوب تک خریدن آنها به صرفه تر است. برخی از فروشگاهها قیمت تک هر کالا را مینویسند اما برخی دیگر نه، سعی کنید در خرید هایتان از فروشگاههای که به صورت عمده و کلی اقلام را دریک بسته بندی به فروش میرسانند، ماشین حساب همراه داشته باشید که بتوانید قیمت تک عدد را محاسبه کنید و به صرفه بودن یا نبودن قیمت را بررسی کنید.

“طوری کار کنید انگار به پول احتیاجی ندارید، طوری عشق بورزید طوری که انگار هیچ‌گاه صدمه ندیده‌اید و طوری برقصید که انگار کسی نگاه نمی‌کند “– ( Satchel Paige)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۴: ترموستات هایی را نصب کنید که قابلیت برنامه ریزی داشته باشند.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۴: ترموستات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *