خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۴۲: قبوض خود را آنلاین با کارت بانکی پرداخت کنید.

راه حل ۴۲: قبوض خود را آنلاین با کارت بانکی پرداخت کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۴۲: قبوض خود را آنلاین با کارت بانکی پرداخت کنید.

روش سنتی پرداخت قبوض را که همه میشناسیم،  بدین صورت که قبض تلفن،  آب  و برق و … به صورت کاغذی به دست مشترکین میرسد و مشترک بعد از دریافت به یکی از باجه های مربوطه مراجعه کرده و قبض خود را پرداخت می کند. صف طولانی باجه و صرف هزینه و زمان برای مراجعه به مرکز پرداخت امری بسیار خسته کننده و وقت گیر است.

اما امروزه با گسترش شبکه اینترنت و ارتباط کلیه سازمانها و بانک ها به شبکه اینترنت میشود درمنزل، محل کار یا هرجایی که هستید در لحظه و به راحتی قبوض خود را طی چند دقیقه با کارت بانکی تان پرداخت کنید.این روش دو هدف را دنبال میکند اول اینکه شما می توانید پیامک باقی مانده موجودی حساب خود را دریافت کنید و این ارتباط بصری با موجودی حساب خود باعث میشود هزینه های خود را بیشتر مدیریت کنید و کمتر هزینه کنید.

Pay Your Bill Online

 

هدف دوم صرفه جویی در هزینه های ورق و تمبر و… میباشد و با روش پرداخت آنلاین کافیست که فرم را پر کنید و با یه کلیک پس از تاییدیه ، مراحل پرداخت تکمیل می گردد. پیشنهاد میکنیم اگر قبلا از این روش برای پرداخت قبوض خود استفاده نمیکردید حتما امتحان کنید.

درضمن چاپ قبوض و استفاده از رسیدهای پرداخت حضوری بانکی نیازمند چاپ و استفاده از کاغذ است و این یعنی تعداد بی شماری درخت که باید برای تولید کاغذ قطع گردند؛ اما استفاده از خدمات آنلاین برای کارهای بانکی باعث صرفه جویی در کاغذ و کمک به محیط زیست و طبیعت نیز می شود.

“من فقط به خاطر این ثروتمند هستم که می‌دانم چه زمانی در اشتباهم من با تشخیص اشتباهاتم نجات یافتم”  جورج سوروس (George Soros)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *