خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۴۱: بیشتر ورزش کنید.

راه حل ۴۱: بیشتر ورزش کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۴۱: بیشتر ورزش کنید.

Do Exercise

ورزش کردن امر مهمی در زندگی هر انسانی است. چه بخواهید ،چه نخواهید ورزش بر روی زندگی اجتماعی و سلامت بدن تاثیر بسزائی دارد. ورزش روزانه باعث تقویت حافظه و جلوگیری از خیلی از بیماریها می شود. هر چه بیشتر ورزش کنید ، شادابی بیشتری دارید. پس تا میتوانید ورزش کنید.

یکی از آسان ترین ورزش ها پیاده روی و دویدن است. ورزشی بدون هزینه و نشاط آور. و فضاهای زیادی برای انجام این ورزش ده راحتب در دسترس هستند. میتوانید هرشب برای دویدن یا پیاده روی به پارک ها بروید و حتی بعد از آن میتوانید برخی ورزش های سبک و راحت را در خانه انجام دهید.

پیاده روی باعث افزایش استقامت و نیروی بدنی شما میشود، بهتر است در هنگام پیاده روی یا با یکی از دوستانتان بروید یا به موزیک گوش کنید تا متوجه گذر زمان و خستگی جسمی نشوید. پیاده روی ورزش بسیار مفیدی است که نه تنها عضلات شما را قوی میکند بلکه ورزش رایگان و کم هزینه نیز میباشد. تنها چیزی که لازم دارد یک جفت کفش مناسب است.

اینگونه تمرین  و ورزش کردن، میتواند به صورت کاملا رایگان انجام شود و همچنین میتواند سود بسیار زیادی برای سلامتی شما داشته باشد.فقط کافیه که روزانه یه زمان مشخصی را برای ورزش خود مشخص کنید و به برنامه خود به صورت منظم عمل کنید. با این روش هم بدنتان و هم کیف پولتان از شما تشکر خواهند کرد.

از جمله ورزش های کم هزینه دیگر میتوان به کوه نوردی، پینگ پونگ ، ایروبیک در منزل ، دوچرخه سواری و…نیز اشاره کرد.

“هر روز یک حساب بانکی است و زمان، ارز ماست. پس هیچ‌کس ثروتمند نیست و هیچکس نیز فقیر نیست، ما همگی ۲۴ ساعت در اختیار داریم”  کریستوفر رایس (Christopher Rice)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *