خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۴۰: اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل برقی دارای محافظ برق هستند.
Use Surge Protector

راه حل ۴۰: اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل برقی دارای محافظ برق هستند.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۴۰: اطمینان حاصل کنید تمام وسایل برقی داری محافظ برق هستند.

می دانید که نوسانات برق در شبکه های الکتریکی امری اجتناب ناپذیر است. برخی از این شبکه ها نسبت به بقیه نوسان بیشتری دارند. نوسانات برق از مهمترین عوامل خراب شدن و آسیب دیدگی لوازم الکترونیکی است.

برای جلوگیری از این آسیب دیدگی بهترین راه استفاده از محافظ برق یا همان محافظ ولتاژ است. وظیفه محافظ ولتاژ این است که ولتاژ بیش‌‍از حد را شناسایی کرده و آن را به سمت زمین منحرف کند؛ درنتیجه از نوسانات و شوک‌های الکتریکی احتمالی جلوگیری خواهد کرد. و این مانع از آسیب دیدگی دستگاه شما خواهد شد.

 

پس اطمینان حاصل کنید که تمام وسایل برقی دارای محافظ برق هستند تا در هنگام نوسانات برق، آسیبی به آنها وارد نشود.بالاخص لوازم بازی برقی مثل کنسول های بازی و کامپیوتر شما می بایست با محافظ برق استفاده شوند. نوسانات برق به راحتی باعث آسیب به لوازم برقی میشوند. یا حتی لوازم بزرگ آشپزخانه مثل یخچال و فریزر. موتور این وسایل به سادگی تحت تاثیر نوسانات برق آسیب می بیند و ممکن دستگاه شما را به طور کامل از کار می اندازد. و شما باید هزینه بالایی را صرف تعمیر یا حتی تعویض این وسایل کنید. و آن هنگام است که دیگر افسوس و پشیمانی دیگر سودی ندارد.

بنابراین بهتر است پیشگیری کنید و پول خود را صرف خرید یک محافظ برق با کیفیت برای وسایل گران قیمت خود کنید و تمام دستگاههای برقی خود را به آن وصل کنید. ضمنا به منظور صرفه جویی در انرژی ، دستگاههایی را که مکررا” استفاده نمی کنید را از برق بکشید.

“من فقط به خاطر این ثروتمند هستم که می‌دانم چه زمانی در اشتباهم… من با تشخیص اشتباهاتم نجات یافتم” – جورج سوروس (George Soros)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *