خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۹: از کوپن های تخفیف فروشگاه ها استفاده کنید.

راه حل ۳۹: از کوپن های تخفیف فروشگاه ها استفاده کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۳۹: از کوپن های تخفیفی فروشگاه ها استفاده کنید.

با یک جستجوی کوتاه در گوگل میتوانید ببینید فروشگاه های اینترنتی زیادی در حوزه های مختلف مشغول به کار هستند. هرکدام از این فروشگاه های تلاش دارند با رقابت قیمتی شدید کاربران فعال را به سمت خودشان بکشانند. اما جایی می رسد که قیمت ها تقریبا با هم برابری می کنند و کاربر نیاز به ارزش افزوده دیگری برای خرید دارد. در نتیجه فروشگاه ها به ترفند های دیگری برای جذب کاربر نیاز دارند. 

یکی از این روش ها ارائه کد تخفیف برای کاربر است. استفاده از کد یا همان کوپن های تخفیف بهترین و راحت ترین راه برای صرفه جویی و پس انداز پول می باشد. استفاده از این کدها به صورت پیوسته و دائمی باعث پس انداز مبلغ چشمگیری خواهد شد.با این روش شما دو طرفه سود میکنید: ۱:پس انداز بخشی از مبالغ خرید های اول ۲: استفاده بهینه از کوپن های تخفیف. همچنین این استراتژی باعث میشود تا شما به خاطر داشتن کد تخفیف، از خریدهایی که ضروری نیستند و به آن ها احتیاجی ندارید صرفه نظر کنید.

Use Online Coupons

برخی فروشگاه ها این کد ها را برای خرید اول کاربر و برخی برای ترغیب کاربر به خرید مجدد ارائه میدهند. توجه داشته باشید کوپن‌ها صرفا” برای پس انداز یا برای اجناسی با قیمت‌های پایین نیستند. بلکه به شما کمک می‌کند تا محصولاتی که حتما می‌خواهید آن را داشته باشید حتی اگر قیمت بالایی دارند را با قیمت کمتر تهیه کنید.

یکی دیگر از مزیت های کد تخفیف این است که عموما برای همگان در دسترس است.امروزه تمامی اقلام به خصوص مواد های غذایی دارای کد تخفیف می باشند. کشینه نیز برای اینکه کاربرانش بتوانند از فروشگاه ها به صرفه تر خرید کنند از برخی کوپن های تخفیف اختصاصی گرفته مثل فروشگاه چنگال، دلیچی و بامیلو

“هر وقت پول قرض می‌گیرید، در حال دستبرد زدن به آینده خودتان هستید” – ناتان دبلیو موریس (Nathan W. Morris)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *