خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۷: بیشتر مطالعه کنید.

راه حل ۳۷: بیشتر مطالعه کنید.

 ۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۳۷: بیشتر مطالعه کنید.

مطالعه یکی از ارزانترین ، سودمندترین و البته سرگرم کننده ترین روش های موجود می باشد. تمامی شهرها کتابخانه های عمومی دارند که شما میتوانید به آنجا سر بزنید و کتاب های مورد علاقه تان را انتخاب و در وقت آزاد خود مطالعه کنید. بدین ترتیب نیاز نیست کلیه کتب مورد علاقه تان را خریداری کنید. چرا که مبلغ پرداهتی بابت حق عضویت ماهیانه یا سالیانه در کتابخانه بسیار کمتر از هزینه خرید مجموع کتابهایی است که در آنجا مطالعه می کنید.

Read More

میتوانید یک جای دنج در منزل خود انتخاب کنید و در آرامش کتاب بخوانید.این کار نه تنها میزان اطلاعات شما را بالا می برد بلکه یک سرگرمی مفید هم محسوب میشود. موضوعات مورد علاقه تان را بشناسید و در آن زمینه ها کتاب و مجلات مختلف بخوانید. کتاب خواندن علاوه بر اینکه یک تفریح کم هزینه است اثرات مفیدی نیز بر روی مغز شما میتواند داشته باشد و مانع از ابتلا به زوال عقل و آلزایمر میشود.

وقتی شما کتاب میخوانید استرستان کاهش پیدا میکند وهمچنین سبب افزایش تمرکزتان نیز میشود.کتاب خواندن سرگرمی است که با بودجه ی بسیار کم قابل دسترس همگان است و چه باور کنید یا نه با مطالعه میتوان احساس خیلی بهتری پیدا کرد.به خصوص اینکه امروزه در تمام شهر ها تقریبا در هر محله یا منطقه کتابخانه ای احداث شده تا به راحتی بتوانید به آنجا و رفته تمام روز را همان جا به رایگان بمانید و مطالعه کنید.در واقع شما پول زیادی هزینه نخواهید کرد.جالب است بدانید آدم های زیادی در دنیا وجود دارند که فقط با حس کردن بوی کتاب حس خوبی میگیرند.

 

“ثروتمندان تلویزیون‌های کوچک و کتابخانه‌های بزرگ دارند ولی مردم فقیر کتابخانه‌های کوچک و تلویزیون‌های بزرگ دارند “– زیگ زیگلار (Zig Ziglar)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *