خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۶: زمانی که با دوستان و خانواده خود ملاقات میکنید، تفریحات و فعالیت های ارزان قیمت را پیشنهاد کنید.

راه حل ۳۶: زمانی که با دوستان و خانواده خود ملاقات میکنید، تفریحات و فعالیت های ارزان قیمت را پیشنهاد کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۳۶: زمانی که با دوستان و خانواده خود ملاقات میکنید، تفریحات و فعالیت های ارزان قیمت را پیشنهاد کنید.

ما آدم ها شاید عادت کرده ایم برای تفریح ساده ترین را یا اولین راهی که به ذهنمان میرسد را استفاده کنیم. اغلب قرارهای ملاقات و دیدار با دوستان یا خانواده را در مکان هایی مثل سینما، رستوران ها، کافی شاپ انجام میدهیم، که هزینه بردار است. بهتر است گاهی این قرار ملاقادات ها و دیدارها را به فضایی منتقل کنیم که هزینه بر نباشد یا هزینه کمتری داشته باشد . 

خوب است که اجازه ندهیم این اسکناسهای رنگی به راحتی از جیبمان بیرون روند . شاید به نظر برسد که پیدا کردن تفریحات ارزان سخت باشد اما تعداد بیشماری روش برای انجام تفریحات و فعالیت های کم هزینه وجود د

ارد که میتوانید امتحان کنید. در جمع ها کسی باشید که پیشنهاد های خلاقانه و کم هزینه مطرح میکند باشید.مثلا خانواده یا دوستان خود  را متقاعد کنید که به‌جای رفتن به مکان‌های هزینه‌بر، یک تفریح ارزان‌تر را انتخاب کنند.

میتوانید به‌جای رفتن به سینما به پارک بروید و ازامکانات آنجا استفاده کنید. حتی اگر میخواهید سینما بروید روزهایی را انتخاب کنید که بلیط ها نیم هاست. بعضی مکانهای های تفریحی و تاریخی نیز در روزهای خاصی یا به مناسبت های ویژه ورود را برای بازدید کنندگاه رایگان میکنند. این زمانها را پیدا کنید و در چنین روزهایی به دوستانتان پیشنهاد تفریح را بدهید. خوب که دقت کنید می بینید که همیشه جایگزینی برای فعالیت های پر هزینه وجود دارد. فقط نیاز به کمی دقت، جستجو در گوگل و خلاقیت دارد. 

“اگر فقط برای پول کار کنید، هرگز آنرا بدست نمی‌آورید اما اگر کاری که می‌کنید را دوست داشته باشید و همیشه اولویت را به مشتری دهید،موفقیت متعلق به شما خواهد “– ری کروک (Ray Kroc)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *