خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۴: با مزایا و خدمات رایگان شرکتتان آشنا شوید.

راه حل ۳۴: با مزایا و خدمات رایگان شرکتتان آشنا شوید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۳۴: با مزایا و خدمات رایگان شرکتتان آشنا شوید.

از آنجا که رضایت شغلی و موضوع انگیزش کارکنان یکی از دغدغه های شرکت هاست، بسیاری از آن ها برای جلب رضایت کارکنانشان مزایاو خدمات خاصی را برنامه ریزی و فراهم میکنند. شما نیز در هر سازمانی که کار می کنید می توانید از خدمات خاص مجموعه خود بهره مند شوید. برای اینکه بدانید مجموعه ای که در آن کار میکنید چه مزایا و خدمات خاصی برایتان دارد ، دقیق ترین منبع واحد منابع انسانی سازمانتان است. از مسول این بخش بخواهید به طور کامل برایتان توضیح دهد.

مزایا و خدمات سازمانها میتواند متفاوت باشد. بیشتر سازمانها با عقد قرارداد با بیمه های تکمیلی  گوناگون مثل بیمه دانا، آسیا، ایران و … و بدین ترتیب کمک میکنند هزینه های درمانی آنها به حداقل یا صفر برسد. برخی دیگر با قرارداد بستن با فروشگاه های مختلف امکان خرید اقساطی را برای کارکنان فراهم میکنند . یا حتی سالانه بن های خرید فروشگاه های زنجیره ای مختلف را در اختیارشان قرار میدهند .  بسیاری هم برای خانواده کارکنان امکانات ورزشی فراهم میکنند که یا به صورت کاملا رایگان یا با پرداخت هزینه بسیار پایین می توانند از امکانات ورزشی یک یا چند مجموعه ورزشی استفاده کنند .

سازمانهای زیادی هستند که علاوه بر کارکنان فعلی به فکر باز نشستگان هم هستند و برای آنها مزایا و خدمات خاصی مثل صندوق های بازنشستگی دارند که خدمات خوبی دارند مثل وام های بدون بهره ، یا سفرهای رایگان یا با هزینه کمتر  و یا اقامتگاه های سازمانی رایگان، برایشان در نظر می گیرند .

 

تلاش کنید این مزایا و خدمات را بشناسید و تا حد امکان  آنها استفاده کنید تا در هزینه های اضافی خود صرفه جوئی کنید.

“اگر بتوانیم بر ثروت‌مان تسلط داشته باشیم، ثروتمند و آزاد خواهیم بود. اگر ثروت بر ما تسلط داشته باشد، به راستی فقیر هستیم” – ادموند بورک (Edmund Burke)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *