خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۳: هزینه قبض تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

راه حل ۳۳: هزینه قبض تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۳۳: هزینه قبض تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

در دنیای مدرن امروز یکی از مشکلات اساسی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند هزینه بالای قبض تلفن است. پایان هر ماه مبلغی که برای پرداخت اعلام میشود در اکثر مواقع خارج از انتظارتان است.

پیشنهاد می کنیم نگاهی به قبض تلفن همراه خود بیاندازید و ریز آن را مورد بررسی قرار دهید . ببینید بیشتر هزینه هایی که برایتان ثبت شده در چه قسمتی است. و به دنبال کاهش آن برای ماه بعد باشید؛ مثلاً خود را ملزم کنید که تماس یا پیامک‌های بی‌مورد و غیرضروری‌ خود را کاهش دهید. یا اگر اینترنت دارید پیام های خود را اینترنتی ارسال کنید.

به دنبال خدماتی باشید که اپراتور ها ارئه میکنند و هزینه کمی دارد. به طور مثال اپراتور همراه اول خدمتی خاص برای کاربران خط دائم و اعتباری خود دارد که می توانید با گرفتن شماره *۱۰۰۰#  با پرداخت مبلغی کم به مدت یک ماه تا سقف تعداد دقایقی که خود اوپراتور برایتان مشخص میکند مکالمه رایگان داشته باشید. که اگر هزینه هر دقیقا آن را با توجه به مبلغ پرداختی محاسبه کنید رقم بسار پایین تری برای هر دقیقه خواهد

Reduce your Phone Bill

داشت.

اگر شما که این مطلب را میخوانید خارج از ایران زندگی می کنید میتوانید  از اپراتورهای بزرگ به اپراتورهای کوچکتری که در منطقه شما سرویس ارائه میدهند تغییر کاربری دهید.

سرویس هایی را که ماهیانه بابت آنها پول پرداخت میکنید را چک کنید و آنهایی را که مورد استفاده شما نیست را حذف کنید. مثل پیامک های تبلیغاتی که بابت هر مسیج هزینه ای به قبضتان اضافه میکند. همه این توصیه ها برا کاهش هزینه قبض تلفن همراه شما و صرفه جوئی در هزینه هایتان است.

“پول ارتش من است، هر دلار یک سرباز است. من هرگز سربازها را بدون آمادگی و بی‌دفاع به جنگ نمی‌فرستم. آنها را می‌فرستم تا فتح کنند و ارز زندانی بگیرند و برای من بیاورند”

– کوین اولری (Kevin O’Leary)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *