خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۲: کالا های اساسی را به صورت عمده خرید کنید.

راه حل ۳۲: کالا های اساسی را به صورت عمده خرید کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۳۲: کالا های اساسی را به صورت عمده خرید کنید.

مصرف روزانه برخی کالاها در منازل یا محل کار بسیار بالاست . کالاهایی مثل مواد شوینده و بهداشتی، دستمال کاغذی، مواد خوراکی مثل روغن و … .  به این نوع محصولات مصرفی که فاسد نشدنی هم هستند کالاهای اساسی هستند ، در اصطلاح کالاهای تند گردش یا همان مصرف روزانه خانوارها  می گویند. یعنی شما در طول یک ماه ممکن است ۲ یا ۳ بار آنها را خریداری کنید .  و این یعنی چند بار هزینه بابت خرید خرد این محصولات . برای اینکه هزینه خرید کالاهای اساسی را کاهش دهید پیشنهاد میکنیم چنین محصولاتی را به صورت عمده خریداری کنید .

فروشگاه های زیادی هستند که میتوان کالاهای ضروری را به صورت عمده و با قیمت ارزان تر به دست مصرف کنندگان میرسانند. آنها با استفاده از این سیاست باعث جلب رضایت مشتریان می شوند و نتیجه مهم آن برای شما صرفه جوئی در هزینه هایتان است.

Major Shop

چنین فروشگاه هایی در دنیا به عنوان فروشگاه های همیشه تخفیف معروف هستند ، در ایران هم چنین فروشگاه هایی چند سالی است که شروع به فعالیت کرده اند . از جمله آنها میتوان هایپر استار، کوروش، جانبو را نام برد. با مراجعه به این فروشگاه محصولاتی که در بالا ذکر شد و اجناس دیگری مثل کیسه های زباله  و پوشک و هر آنچه که تاریخ مصرف طولانی مدت دارد و فاسد نمیشود به صورت جعبه یا کارتنی خریداری کنید.

همچنین توصیه میشود زمان خرید حتما لیست کالاهای اساسی خود را همراهتان باشید و فروشگاههایی را انتخاب کنید که فروش پایین با قیمت عمده دارند.

“چیزی که یادگیری‌اش برای کودکان اهمیت دارد این است که مهم نیست چقدر پول دارند، چقدر بدست می‌آورند، برنده می‌شوند یا به ارث می‌برند. بلکه لازم است نحوه خرج کردن و پس‌انداز آنرا بدانند و اینکه چطور پول را برای رفع نیاز دیگران بدهند. مدیریت پول به همین معناست و به همین دلیل است که ما به بچه‌ها بطور مستمر پول می‌دهیم” – باربارا کلوروسو (Barbara Coloroso)

 

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *