خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۳۰: از امکانات تفریحی و ورزشی رایگان شهر استفاده کنید.

راه حل ۳۰: از امکانات تفریحی و ورزشی رایگان شهر استفاده کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۳۰: از امکانات تفریحی و ورزشی رایگان شهر استفاده کنید.

در هر شهری پارک هایی وجود دارد که زمین فوتبال، بسکتبال، تنیس، گلف، اسکیت و…. دارد که می توان به جای پرداخت هزینه عضویت در باشگاهها، به صورت رایگان از این امکانات تفریحی و ورزشی

امکانات تفریحی و ورزشی
For Free

بهره مند شد. حتی بسیاری از این پارکها تجهیزات کاربردی بدن سازی را نیز دارند که می توانند نیازتان را تامین کنند. می توانید ساعت‌ها با دوستانتان تفریح کنید بدون اینکه مجبور شوید ریالی پرداخت کنید. برخی از این پارک ها مسیر اختصاصی دوچرخه سواری دارند که میتوانید دوچرخه خود را بردارید و برای تفریح یا به عنوان مکانی برای تمرینات حرفه ای خود از آن استفاده کنید. اگر دوچرخه ندارید، کتانی تان را بپوشید و برای پیاده روی بیرون بزنید.تقریبا همه پارکها مسیر مشخصی برای پیاده روی دارند .

اتفاق جالب دیگر این است، در سال های اخیر درکشورمان شاهد برگزاری جشنواره های متفاوت در زمان های مختلف بوده ایم. به طور مثال شهرداری تهران هرساله به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب در مناطق ۲۲گانه در مکان های مختلف ( که مهمترین پایگاه آن برج میلاد است) جشنواره افطار تا سحر را برگزار میکند که طی آن از خوانندگان مختلف دعوت میشود و برنامه های شاد و مفرح برای شهروندان بدون هیچ هزینه ای برای شرکت کنندگان برگزار میشود. حتی مسابقاتی دارند که با شرکت در آن ها می توانید شانستان را برای بردن جایزه امتحان کنید.

خوب است که از این امکانات و برنامه ها استفاده کنیم .این فعالیت ها نه تنها برای سلامت بدن شما مفیدند، بلکه استرس را کاهش میدند، حالت روحی شما را بهبود میدهند و از همه مهمتر رایگان اند.

“ثروت یک چیز نسبی است، زیرا کسی که ثروت اندکی دارد ولی خواسته‌اش کم است ثروتمندتر است نسبت به کسی با ثروت زیاد و خواسته‌ بیشتر”  چارلز کالب کولتون (Charles Caleb Colton)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *