خانه / پس انداز با کشینه / راه حل۳: در تمام برنامه هایی که به کاربران جایزه می دهند شرکت کنید.

راه حل۳: در تمام برنامه هایی که به کاربران جایزه می دهند شرکت کنید.

 

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل۳: در تمام برنامه هایی که به کاربران  جایزه می دهند شرکت کنید.

بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی محل زندگی شما، تعداد زیادی مغازه و فروشگاه و فروشگاه اینترنتی پیدا می کنید که بابت  خرید تان به شما جایزه می دهند. به طور مثال برخی از آنها پیشنهاد میدهند با خرید یک محصول، می توانید محصول بعدی را رایگان دریافت کنید، ممکن است با کافی شاپ هایی آشنا شوید که به شما وعده میدهند  اگر بیشتر از

جایزه کاربران

۳ بار از آنها خرید کنید سرویس رایگان دریافت کنید ، یا وبسایت های کش بک مانند کشینه که در بدو ورود به شما ۶ هزار تومان هدیه خوش آمد گویی و همچنین کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی برتر کشور را می دهد، برخی نیز مانند اسنپ آفر  ۱۵.۰۰۰ تومانی سفر رایگان در ازای معرفی دوستان به شما میدهند.. تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی وجود دارند که به شما برای اولین خریدتان یا تخفیف استثنایی می دهند و یا محصول رایگان اهدا می کنند.

شما می توانید با ساختن یک ایمیل فقط برای این گونه پیشنهادهای شگفت انگیز و استثنایی مطمئن شوید که از تمامی این برنامه های رایگان نهایت استفاده را می کنید.. اینها تمام مواردی هستند که بدون هیچ هزینه ای می توانید از پیشنهاد آنها استفاده کرده و به طور رایگان جایزه دریافت کنید.

“هرچقدر در اقدام و عمل تاخیر داشته باشید، پول بیشتری از دست میدهید” – کری ویلکرسون (Carrie Wilkerson)

 

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *