خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۲۹: تا می توانید لوازم و وسایل منزل را خودتان تعمیر کنید.
تعمیر لوازم منزل

راه حل ۲۹: تا می توانید لوازم و وسایل منزل را خودتان تعمیر کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۲۹: تا می توانید لوازم و وسایل منزل را خودتان تعمیر کنید.

آیا تا کنون این تجربه را داشته اید که برای تعمیر اسباب و لوازم منزل تعمیر کار خبر کنید یا آن وسیله را نزد تعمیر کار برده و او با انجام چند حرکت ساده (حتی فقط با سفت کردن یک پیچ) مشکل را حل کرده و بابت آن کار مجبور به پرداخت هزینه شوید ؟ هیچ فکر کرده اید بیشتر این امور مربوط به وسایل منزل را خودتان هم میتوانید با کمی دقت و خلاقیت در منزل انجام دهید ؟

شاید سالها پیش پیدا کردن راه و روش های ترمیم وسایل منزل بسیار سخت بوده، و این کار فقط از عهده تعمیرکاران با ابزارآلاتی که همراه خود داشتند، امکان پذیر بوده است. علاوه بر آن پیدا کردن یک تعمیرکار خبره که بتواند به شما کمک کند چند روزی هم طول می کشید. و شما مجبور بودید مدت زیادی وسیله خرابتان را تحمل کنید.

تعمیر وسایل منزل
Fix house appliances

اما امروزه با وجود دنیای آنلاین و انواع آموزش‌ها در هر زمینه‌ای زندگی بسیار آسان شده است و شما در هر موردی که به مشکل برخورد کردید و نیاز به کمک داشتید، با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید ویدئو های آموزشی و روش های تعمیر لوازم را به صورت رایگان پیدا کنید و مشکل خود را حل کنید. گاهی اوقات وسایل شما نیاز به یک تعمیر جزئی دارند که خودتان با داشتن یک جعبه ابزارآلات ساده و ضروری هم می‌توانید آن را انجام دهید. با این کار هم در هزینه هایتان صرفه جوئی میکنید هم از انجام کارها بیشتر لذت میبرید چراکه نتیجه تلاشتان را می بینید و به خودتان متکی میشوید.

“وقتی همه در حال فروش هستند شما بخرید و تا زمانی که همه در حال خرید هستند آنرا نگه دارید. این فقط یک شعار نیست، این روش و اصول سرمایه‌گذاری موفق است” – جی‌پاول گتی (J. Paul Getty)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *