خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۲۸: یاد بگیرید که چگونه لباس خریدن خود را به حداقل برسانید.
خرید لباس ست فشن

راه حل ۲۸: یاد بگیرید که چگونه لباس خریدن خود را به حداقل برسانید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۲۸: یاد بگیرید که چگونه لباس خریدن خود را به حداقل برسانید.

لباس خریدن و هزینه و زمانی که شما صرف آن می کنید اگر کنترل شده نباشد، می تواند در انتهای ماه برای شما خیلی سنگین تمام شود.

حالا چی بپوشم؟

تا کنون چقدر به این مشکل بر خورده اید که قبل از رفتن به مهمانی یا یک قرار ملاقات، کمد لباس را باز کنید و حس کنید چیزی برای پوشیدن ندارید و همه لباسهایتان تکراری شده یا اینکه ست کامل ندارد و سردرگم باشید که چه بپوشید؟  آیا تا کنون به علت این سردرگمی فکر کرده اید؟

کاملا واضح است افرادی که بی دقت خرید می کنند و به این نکته توجه نمی کنند که لباسی که خریده اند از نظر رنگ، مدل و جنس چقدر قابلیت ست شدن با بقیه لباسهایشان را دارد، همیشه درگیر این قبیل مسائل هستند.

لباس خریدن اما هوشمندانه

پس در هنگام خرید دقت کنید لباس هایی بخرید که به خوبی با هم ترکیب و ست می شوند. این باعث می شود که دیگر نیاز به خرید دوباره را خیلی زود حس نکنید. بدین ترتیب مثلا اگر شما ۵ تا شلوار و ۷ عدد بلوز و ۷ عدد کروات دارید که همه باهم قابل ست کردن هستند، در واقع شما گزینه های بی شماری برای لباس پوشیدن دارید.خانم ها می توانند این راه حل را بیشتر به کار بگیرند، آن وقت دیگر نیاز نیست برای هر مانتویی شلوار یا روسری جدیدی بخرند که با لباس قبلی هماهنگ باشد. 

لباس خریدن ست کردن
Be Fashionable

این دقیقا یک نگاه کاملا اقتصادی برای به حداقل رساندن لباس خریدن می باشد و همچینین به دلیل داشتن هنر ست کردن لباس ها شما همچنان بی نظیر به نظر خواهید رسید .فقط کافیست لباس هایی را که باهم خوب ست می شوند بارها و بارها با گزینه های متفاوت ترکیب کنید. با این راهکار ساده همیشه می توانید جذاب به نظر برسید و از البسه خود لذت ببرید.

“درآمد سالانه ۲۰ پوند، خرج سالانه ۱۹ پوند برابر است با خوشبختی. درآمد سالانه ۲۰ پوند، خرج سالانه ۲۶ پوند برابر است با بیچارگی” – چارلز دیکنز (Charles Dickens)

 

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *