خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۲۴: خرید های به مناسبت تعطیلات را در حراجی ها انجام دهید.

راه حل ۲۴: خرید های به مناسبت تعطیلات را در حراجی ها انجام دهید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۲۴: خرید های به مناسبت تعطیلات را در حراجی ها و بعد از تعطیلات انجام دهید.

بسیاری از افراد از این حراجی ها فقط برای تعطیلات کریسمس و در ایران بعد از تعطیلات نوروز استفاده می کنند. اما این روش برای تمامی مناسبت ها قابل اجرا می باشد. همیشه دو روز بعد از تعطیلات مناسبت های خاص، مایحتاج خود را خریداری نمایید. مثلا دو روز بعد از روز مادر هدیه سال آینده مربوط به این روز را تهیه نمایید، یا مثلا کاغذ کادو، جعبه هدیه و…را روز بعد از سال نو خریداری کنید. به این دلیل که عموما بعد از زمان تعطیلات یا همان فصل خرید قیمت ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و میتوان خرید به صرفه تر و ارزانتری داشت.

از حراج های پایان فصل استفاده کنید.

خرید در فصل حراجی ها
SALE

روش دیگر برای پس انداز کردن و کمتر هزینه کردن خرید از حراجی های پایان فصل می باشد. بسیاری از فروشگاه‌های لباس و پوشاک، از جمله برندهای معروفی چون جین وست، زارا، آدیداس، ریبوک، ال سی وایکیکی در زمان‌هایی خاص از سال حراج می‌زنند؛  مثلاً با شروع فصل بهار حراج زمستانه آنها آغاز می‌شود؛ در این زمان شما می‌توانید لباس های زمستانه را به قیمت مناسب خریداری کنید و سال بعد از آنها استفاده کنید.

نه‌تنها فروشگاه‌های لباس این نوع حراج را دارند، بلکه یک سری از فروشگاه‌ها به دلیل تغییر کاربری، اجناس خود را به حراج می‌گذارند و این فرصت مناسبی است تا یک سری از خریدهای خود را در این زمان‌ها انجام دهید. همچنین بسیاری از فروشگاههای مواد غذایی و میوه در انتهای هر روز برخی از اقلام خود را حراج می کنند پس باید حواستان به این نوع حراجی ها باشد چرا که می توانید همه خرید های خود را به ارزانترین شکل ممکن انجام دهید.

من راز ثروتمند شدن در وال‌استریت را به شما می‌گویم. وقتی همه در ترس هستند شما طماع باشید و زمانی که همه طماع هستند شما بترسید – وارن بافت (Warren Buffett)

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *