خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۲۳: شماره کارت اعتباری را از حساب های آنلاین حذف کنید.

راه حل ۲۳: شماره کارت اعتباری را از حساب های آنلاین حذف کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۲۳: شماره کارت اعتباری را از حساب های آنلاین حذف کنید.

در زندگی امروزی خرید های آنلاین یکی از عادات مردم دنیا شده است. بسیاری از سایت ها یا اپلیکشن هایی که خدمات خود را اینترنتی به شما ارائه دهند امکان پرداخت آنلاین را برای کاربران فراهم کرده اند.
کاربر با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت را انجام میدهد. و این راه ساده باعث شده بدون توجه به ضرورت داشتن یا نداشتن آن خرید، مبلغ خواسته شده را پرداخت کنیم.

نکته این جاست که در کنار همه مزایایی که این نوع پرداخت دارد اگر مراقب رفتار خرید خود نباشید، آنلاین خرید کردن نیز تبدیل به یکی از راه‌های از دست دادن پول نقد می شود؛ مثلاً زمانی که اطلاعات کارت اعتباری شما در یک حساب ذخیره شده باشد به‌محض آنکه از یک محصول در یک سایت خوشتان بیاید با یک کلیک ساده میتوانید آن محصول را بخرید و دیگر شاید آن چنان حس پول کسر شدن از حساب بانکی تان را متوجه نشوید.

ذخیره اطلاعات کارت اعتباری
Remove Credit Card Number

راه حل ذخیره پول:

بنابراین بهترین روش برای ترک این عادت این است که اطلاعات موجود در حساب ذخیره شده را حذف کنید. به این ترتیب، وقتی شما از چیزی خوشتان بیاید مجبور خواهید بود زمانی را صرف کنید تا اطلاعات حساب خود را وارد کنید و در این مدت ممکن است به این فکر کنید واقعا آیا چیزی را که می خواهید بخرید نیاز دارید و به چه دلیل میخواهید برای تهیه این محصول هزینه کنید!! گاهی اوقات ممکن است اجبار در انجام مراحل اضافه، شما را متقاعد کند که فعلا به آن محصول نیاز ندارید.

خوب است که پول داشته باشیم و چیزهایی بخریم که با پول می‌توان خرید، همچنین باید هر از چند وقت حواسمان جمع باشد و مطمئن شویم چیزهایی که با پول نمی‌توانیم بخریم را از دست نداده‌ایم – جورج لوریمر (George Lorimer)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *