خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل ۲۲: از لوازم برقی به خوبی مراقبت کنید

راه حل ۲۲: از لوازم برقی به خوبی مراقبت کنید

 ۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل ۲۲: از لوازم برقی به خوبی مراقبت کنید

در زندگی مدرن امروزی،  استفاده از لوازم برقی در بهبود سطح کیفی زندگی و انجام ساده تر امور منزل سهم بسزایی دارد. کافی است به درستی با نحوه کارکرد این لوازم آشنا شوید و طریقه نگهداری از آنها را بدانیم. تا بدینوسیله با افزایش عمر آنها از هزینه خرید مجدد چنین وسایلی برای مدت طولانی در امان باشید.

یکی از ساده ترین موارد برای افزایش عمر محصولات برقی دور نگه داشتن آنها از گرد و غبار است. بسیاری از شما ممکن است تمایل داشته باشید در طول روز پنجره ها را برای تهویه هوا باز کنید که عاملی است برای ورود گرد و غبار هوای بیرون به داخل منزل. برخی هم ممکن است در مناطقی زندگی کنید که آب و هوای غبار آلودی داشته باشد. به هر حال در هر کجا و با هر شیوه ای زندگی می کنید، لوازم برقی منزل را مرتبا چک کنید و مطمئن شوید که از گرد و خاک به دور هستند و کاملا تمیز می باشند.

نگهداری از لوازم برقی
Appliance maintenance

گردو غبار پشت وسایل برقی را با جارو برقی کاملا تمیز کنید. تمامی دریچه های لوازم برقی به خصوص وسایل برقی آشپزخانه که به مراقبت بیشتری احتیاج دارند  مانند یخچال فریزر، خشک کن، سیستم گرمایشی و سرمایشی را به دقت چک کنید که با گردو غبار مسدود نشده باشند.

با این روش ها هم در مصرف انرژی صرفه جویی میشود و هم اینکه عمر لوازم خانگی طولانی تر میشود و  هزینه قبوض و خرید مجدد این وسایل را نیز کاهش می دهید.

“چیزی که ما می‌خواهیم انجام دهیم، کاری است که برای آن ساخته شده‌ایم. وقتی ما کاری که باید، را انجام دهیم، پول به سمت ما می‌آید، درها باز می‌شود، احساس مفید بودن می‌کنیم و کاری که انجام می‌دهیم مانند یک بازی و تفریح برای ماست” – جولیا کامرون (Julia Cameron)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *