خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل۲۰: مقایسه قیمت راهی آسان برای ارزانترین خرید از سوپرمارکت ها

راه حل۲۰: مقایسه قیمت راهی آسان برای ارزانترین خرید از سوپرمارکت ها

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل۲۰: مقایسه قیمت راهی آسان برای ارزانترین خرید از سوپر مارکت ها

بیشتر ما به این عادت می کنیم که خرید خود را همیشه از یک جای مشخص انجام دهیم. و شاید به این نکته توچه نکنیم که به احتمال زیاد همیشه بهترین قیمت ها را برای مواد مورد نیاز خودمان پرداخت نمی کنیم. خوشبختانه یک راه راحت برای پیدا کردن ارزانترین مغازه وجود دارد. تنها کافیست که قیمت ۲۰ قلمی که شما اکثر اوقات خرید می کنید را دنبال کنید. این مقایسه قیمت باعث می شود که شما از سطح گرانی فروشگاه های مختلف آگاه شوید. شروع به این کنید که این موارد را از فروشگاه های مختلف تهیه کنید. در نهایت از بین این فروشگاه ها، یک فروشگاه خواهد بود که قیمت نهایی آن ارزانتر از بقیه باشد.

مقایسه قیمت
Price Comparison

سوپر مارکت آنلاین

یک راه دیگر این است که اقلام مورد نظرتان را در فروشگاه های آنلاین (مانند فن آسان و بورسیکا برای تهرانی ها و هایپر باز برای اصفهانی ها) بررسی کنید. نتیجه را با فروشگاهی که اغلب اوقات از آن خریداری می کنید مقایسه کنید و در نهایت تصمیم به خرید بگیرید .

نکته ای که در مورد فروشگاه های آنلاین مورد توجه می باشد اینست که عموما ارسال رایگان دارند ، یعنی شما هزینه رفت و آمد و صرف زمان برای خرید را ندارید و در واقع آن را ذخیره می کنید. از این پس میتوانید تمامی خریدهای روزمره خود را از فروشگاه ارزانتر انجام دهید و به زودی متوجه می شوید که مقدار قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

 

“من هرگز تلاش نمی‌کنم در بازار سهام پول دربیاورم. من بر اساس این فرض که آنها بازار را فردا می‌بندند و ۱۰ سال آینده باز می‌کنند سهام می‌خرم” – وارن بافت (Warren Buffett)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *