خانه / پس انداز با کشینه / صرفه جویی در هزینه ها / راه حل۱۹: برای خورد و خوراک روزانه خود برنامه غذایی بریزید.

راه حل۱۹: برای خورد و خوراک روزانه خود برنامه غذایی بریزید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها

راه حل۱۹: برای خوارک روزانه خود برنامه غذایی بریزید.

برنامه غذایی اقتصادی آیا هنوز هم قابل انجام است؟ مقاله زیر را بخوانید تا جواب سوال خود را بگیرید. به جای اینکه برنامه خورد وخوراک روزانه و برنامه غذایی خود را بدون هیچ آینده نگری انجام دهید، بر اساس موارد تخفیف دار سوپر مارکت محله تان برنامه بریزید

برنامه غذایی و خورد و خوراک
Economic Meal Plans

قبل خرید خانه یادتان باشد که

 می توانید قبل از اقدام به خرید، در اینترنت انواع سوپرمارکت آنلاین را ببینید و هم از قیمت پایین آنها و هم پیشنهاداتی که میدهند بهره ببرید.  به دنبال آیتم هایی با بیشترین تخفیف باشید. به سادگی از کنار هزینه ها نگذرید. پس از انتخاب اجناس دلخواه خود ، دستور پخت و موارد مورد نیاز  را بر اساس آن و چیز هایی که در خانه دارید تهیه کنید. به این طریق می توانید برنامه غذایی ارزان و سالمی برای خود داشته باشید.

شاید چنین به نظر برسد پیدا کردن فروشگاهی با قیمت کم یا جستجو کردن در بین اقلام فروشگاه امری زمان بر و خسته کننده است اما بعد از چند بار تمرین شما حرفه ای این کار خواهید شد.

با کمی دقت میبینید که اینها کارهای بسیار ساده ای است که اگر برای چند ماه این موارد را انجام دهید،  خیلی زود متوجه میشوید که هزینه خورد و خوراکتان نسبت به حالتی که بدون برنامه جلو می رفتید به شدت کاهش یافته است . صرفه جوئی در هزینه ها چندان کار سختی نیست. می توانید هم خرید کنید، هم صرفه جوئی کنید، هم پول ذخیره کنید، و حتی با کمی تدبیر بیشتر پول هم پس بگیرید. چگونه؟ کافیست به کشینه رفته و از سوپر مارکت های آنلاین طرف کشینه خرید کرده تا ۱۰% از مبلغ خریدتان را پس بگیرید.

 

“بسیاری از افراد پولی را که بدست آورده‌اند خرج می‌کنند تا چیزهایی بخرند که نمی‌خواهند تا مردمی را تحت تاثیر قرار دهند که دوست ندارند – ویل راجرز “(Will Rogers)

همچنین ببینید

راه حل ۴۵: هنگام خرید عمده به قیمت واحد محصولات توجه کنید.

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها راه حل ۴۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *