خانه / پس انداز با کشینه / راه حل ۱۶: وسایل خانه با کیفیت که زیاد عمر میکنند بخرید

راه حل ۱۶: وسایل خانه با کیفیت که زیاد عمر میکنند بخرید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها:

راه حل ۱۶: وسایل خانه با کیفیت که زیاد عمر میکنند بخرید.

وسایل خانه مصرف کنند اصلی انرژی در خانه هستند و اینکه زمان خود را صرف این کنید تا قبل خرید هر وسیله خانه ای راجع به آن محصول، برند، کیفیت آن تحقیق کنید، کاملا استفاده صحیح از وقت است. یک تلویزیون یا  ماشین لباسشویی قابل اعتماد که وسایل خانه خوبی دارد قطعا گران است، ولی دائما از مصرف انرژی شما می کاهد و حداقل ۱۵ سال عمر می کند در مقایسه با اکثریت مدل ها که ۵ سال طول عمر دارند. این به این معنی است که شما در دراز مدت به شدت در هزینه هایتان صرفه جویی کرده اید.

طرز صحیح خرید وسایل خانه:

برچسب انرژی
برچسب انرژی

زمانی که می خواهید یک وسیله برای منزل خود تهیه کنید، حتما قبلش تحقیق کنید. شما می توانید برای شروع به نظرات دیگران که قبلا آن محصول را خریداری

کرده اند رجوع کنید.سایت های معتبر عموما بخشی با عنوان نظرات کاربران دارند ، این قسمت را نادیده نگیرید با مطالعه تجربه کسانی که از محصول مورد نظر شما استفاده کرده اند می توانید همیشه یک قدم جلوتر باشید و آگاهانه تر  تصمیم بگیرید. همین کار به تنهایی صدها هزار تومان به شما کمک می کند که صرفه جویی کنید. اگر شما می دانید که قرار است مبلغ قابل توجهی را خرج کنید و هم اکنون این مبلغ را حاضر و آماده دارید، باید حتما تحقیقات خود را بیشتر کنید و سعی کنید از سایت های کش بک مثل کشینه استفاده کنید تا مبلغی از خریدتان را پس بگیرید.

“هیچ انحصاری در میلیونر شدن نیست. اگر شما نسبت به افرادی که پول بیشتری دارند حسادت می‌کنید، همان‌جا ننشینید و غر نزنید، کاری کنید که خودتان پول بیشتری بدست آورید” – جینا رینهرت (Gina Rinehart)

درباره ی Atefeh Davarpanah

همچنین ببینید

با یادگیری آرایشگری در هزینه ها صرفه جویی کنید

راه حل ۵۵: آرایشگر خودتان باشید

۷۲ روش برای پس انداز پول و صرفه جویی در هزینه ها: راه حل ۵۵: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *