خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / فروشگاه اینترنتی ترجمیار
ترجمیار لوگو
ترجمیار لوگو

فروشگاه اینترنتی ترجمیار

ترجمه آنلاین در فروشگاه اینترنتی ترجمیار

از زمان قدیم تا به امروز ترجمه  برای فهمیدن مفهوم کلمات از زبانی دیگر به زبان مادری و یا زبان آموزش دیده شده یکی از پر کاربردترین مشاغل و حتی یکی از اصلی ترین نیاز های هر فرد می باشد. با توجه به گسترش روز افزون راههای ارتباطی و افزایش یافتن کالا وخرید اینترنتی در سایت های خارجی زبان ، نیاز به دانستن و فهمیدن زبان های دیگر برای  داشتن ارتباط موثر ، امریست ضروری که برای استفاده از فروشگاه های اینترنتی زبان خارجی نیاز است که اول معنی کلمات و جملات در آن وبسایت را بدانیم. با توجه به توضیحات داده شده فهمیدیم نیاز به داشتن دارالترجمه بسیار مهم است. امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی و افزایش فروشگاههای اینترنتی ، راه اندازی کسب کار های اینترنتی هم رو به افزایش است. یکی از مشاغلی که قابلیت تبدیل شدن به فروشگاه  اینترنتی دارد همین دارالترجمه است. البته اپ و وبسایت های مختلفی این فعالیت را انجام میدهند. به طور مثال گوگل ترنسلیت همین فعالیت را به بیش از ۶۰ زبان انجام می دهد. اما چیزی که مهم است اینه که مفهوم جمله را همانطور که بیان شده باید ترجمه بشود. برای این امر ، فروشگاه اینترنتی ترجمیار می تواند برای شما بسیار مفید باشد.فروشگاه اینترنتی ترجمیار یک دستیار هوشمند است که با ترکیب سرعت ماشین و ظرافت انسان، فرآیند ترجمه را به پازل کلمات تبدیل می کند. جمله و پاراگراف آن برایتان هایلایت می شود و امکان ندارد فراموش کنید مشغول ترجمه چه بخشی هستید.ترتیب انتخاب جملات هم محدود نیست و می توانید از هر جای متن که بخواهید ترجمه را آغاز کنید. فروشگاه اینترنتی ترجیار ترجمه عبارات را با ترتیب درست کنار هم بچینید یا ترجمه خوب را مستقیما انتخاب کنید. علاوه بر ترجمه و ویرایش امکان استفاده از دیکشنری نیز دارید.

ترجمیار ترجمه Tarjomyar
ترجمیار ترجمه راحت متون

روش کار فروشگاه آنلاین ترجمیار

زمانی که شما مقاله چندین هزار کلمه ای یا چند صفحه ای دارید و می خواهید آن را ترجه کنید ، می توانید از فروشگاه اینترنتی ترجمیار کمک بخواهید.زیرا این فروشگاه اینترنتی روش کار بسیار جالبی دارد. ترجه کردن کلمه با جمله و استعاره های هر متن فرق بسیار دارد که اگر به صورت کلمه کلمه ترجمه شود ، ساید به مفهومی که قابل انتظارتون هست نرسید و برای جلوگیری از این مشکل نیاز است که شما متن های خود رابه فروشگاه اینترنتی ترجمیار بسپارید. روش کار به این صورت است که شما متن را به صورت PDF  در داخل کادر مشخص قرار می دهید ، سپس فروشگاه آنلاین ترجمیار متن pdf را به جملات آن تجزیه کرده است. در کادر مشخص برای جملات می توانید جمله‌ای را که در هر لحظه مشغول ترجمه‌ی آن هستید، ببینید. در عین حال اگر متن نمایش‌داده‌شده دارای اشکال است و ترجمه درستی نمی‌دهد می‌توانید جمله را ویرایش کنید ، سپس با نوار ابزار بالای کادر همانند word  می توانید متن خود را ویرایش کنید. بدین ترتیب شما علاوه بر ترجمه متن می توانید مفاهیم مختلف متن خود را و یا جمله خود راب ات دیکشنری تخصصی ترجیار ترجمه و استفاده کنید. برای تمامی این فعالیت ها فقط کافیست اشتراک ماهیانه یا به صورت کلمه ای از ترجیار بگیرید که نیروهای متخصص نیز به شما در ترجمه کمک کنند.

ترجمیار ترجمه آنلاین متون
روش کار ترجمیار

ویژگی های فروشگاه اینترنتی ترجمیار:

  1. داشتن دیکشنری تخصصی برای مقاله های سخت و دارای کلمات تخصصی
  2. داشتن نیروی انسانی بسیار متخصص و مسلط به چندین زبان برای پشتیبانی شما
  3. جملات را به صورت مفهمومی و کاملا قابل درک ترجمه می کند
  4. استخراج متون دارای هایلات و کلمات کلیدی مهم
  5. دارای محیط ویرایشگر مانند word
  6. یادگیری به همراه ترجمه متن خود با استفاده از ترجمیار
  7. دارای اشتراک های ماهیانه با کمترین قیمت

 

کشینه و فروشگاه اینترنتی ترجمیار:

با استفاده از وبسایت کشینه می توانید بر روی خریدهای اینترنتی از فروشگاه اینترنتی ترجمیار مبلغی از خرید خود را پس بگیرید. تنها کافیست به وبسایت کشینه رفته، سپس بر روی لینک صفحه فروشگاه ترجمیار در کشینه کلیک کرده. از طریق لینک دریافت کشینه به فروشگاه ترجمیار رفته و خرید خود را کامل کنید. کشینه شما در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب کاربری شما واریز می شود. پس از رسیدن به موجودی ۳۰ هزار تومان می توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید. به یاد داشته باشد که برای ورود به فروشگاه ترجمیار حتما باید از طریق کشینه وارد سایت ترجمیار شوید.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *