خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / سفارش آنلاین غذا و مزایای آن به همراه دریافت پول نقد در کشینه
سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین غذا و مزایای آن به همراه دریافت پول نقد در کشینه

امروزه خرید آنلاین انواع مختلفی دارد. فروشگاه های اینترنتی در حوزه‌های متنوعی فعالیت می‌کنند و طیف وسیعی از نیازهای افراد را برطرف می‌کنند. در حال حاضر در بازار کسب و کارهای اینترنتی ایرانی، انواع و اقسام فروشگاه‌ها با محصولات و خدمات مختلف فعالیت می‌کنند.این فروشگاه‌ها طیف مخاطبان متنوعی  نیز دارند. از فروشگاه‌های اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی که عموما مخاطبان آن ها، خانم‌ها هستند، تا فروشگاه‌های اینترنتی ابزارآلات صنعتی که مشتریان آن‌ها عموما آقایان هستند.اما در این بین فروشگاه‌هایی هستند که طیف مخاطبان بسیار وسیعی دارند و تمام افراد، فارغ از سن، جنسیت و شغل، می‌توانند از مشتریان آن‌ها باشند و به همین دلیل درصورتی که خدمات و محصولات باکیفیتی  ارائه دهند، با استقبال مطلوبی از سوی کاربران اینترنت مواجه می شوند. یکی از این کسب و کارهای دیجیتال با بازار هدف وسیع، وبسایت‌های سفارش آنلاین غذا هستند. این وبسایت‌ها از جمله کسب و کارهای اینترنتی پرطرفدار هستند که تعدادی از آن‌ها به علت تنوع و کیفیت خدمات، بیش از سایرین مورد استقبال قرارگرفته اند. یکی از وبسایت‌های شناخته شده سفارش آنلاین غذا چنگال است که در ان کاربر به راحتی می‌تواند با چند کلیک غذای خود را سفارش دهد.

سفارش آنلاین غذا در چنگال

اما چرا سفارش آنلاین غذا؟

ترک عادت یکی از سختترین کارها برای افراد است. در خصوص سفارش غذا عادت کرده ایم به سفارش تلفنی غذا. به طور معمول با شماره تماس رستوران یا تهیه غذای دلخواهمان تماس بگیریم و از روی برگه تبلیغاتی یا منوی کاغذی که در پیک ‌های تبلیغاتی درج شده است، غذایمان را انتخاب کرده، سفارش دهیم و درب منزل تحویل بگیریم.

اما سفارش آنلاین غذا، امکانی شگفت انگیز را پیش رویمان قرار داد که تا پیش از این دور از ذهن بود. در اختیار داشتن اطلاعات تعداد قابل توجهی از رستوران‌های اطراف که برای انتخاب غذا، وسیعترین طیف انتخابی را در اختیارمان قرار می‌دهد.

مزیت‌های سفارش آنلاین غذا موارد متنوعی را شامل می‌شود که در این مطلب به آن‌ها می پردازیم:

  1. تعداد قابل توجهی از رستوران‌های اطراف را با یک کلیک در اختیار دارید. حتی ممکن است رستوران‌هایی باشند که که به مکان‌های دورتر سرویس دهی داشته باشند و شما از این موضوع بی‌اطلاع باشید. علاوه بر این رستوران هایی وجود دارند که تبلیغات چندانی انجام نمی‌دهند. علیرغم اینکه ممکن است کیفیت مطلوبی داشته باشند اما به دلیل تبلیغات محدود، کمتر شناخته شده باشند. هنگام سفارش آنلاین غذا می‌توانید این رستوران‌ها و منویشان را نیز مشاهده کرده و با حق انتخاب‌های بیشتری غذایتان را انتخاب کنید.
  2. اکثر افراد تجربه خرید آنلاین دارند و با این مدل از خرید راحت هستند. در خرید آنلاین هیچ استرس و محدودیتی از نظر زمانی ندارید و می‌توانید بدون فکر کردن به اینکه فروشنده، گارسون یا منشی تلفنی پشت خط منتظر انتخاب شماست، بین منوی رستوران‌های مختلف بگردید و با خیال آسوده غذایتان را انتخاب کنید.فروشگاه اینترنتی چنگال
  3. می‌توانید هنگامی که در ترافیک هستید یا مشغول کار دیگری هستید و نمی‌خواهید زمان را از دست دهید، سفارش آنلاین غذا را انتخاب کنید. مسلما با سیستم سنتی سفارش تلفنی غذا، امکان تماس با چندین رستوران و چک کردن منوی رستوران‌ها وجود ندارد اما میتوانید هنگامی که در ترافیک و یا درراه رسیدن به نقطه خاصی هستید، از فرصت زمانی که در اختیار دارید استفاده کرده و بعد از بررسی رستوران‌های مختلف، غذایتان را به مقصد نقطه‌ای که تا چند دقیقه‌ی آینده می‌رسید انتخاب کنید و این بهره وری را در استفاده از زمان خود داشته باشید.
  4. افراد با دیدن تصویر غذاهای مختلف، هم اشتهای بیشتری پیدا می‌کنند و هم می‌توانند از بین غذاهای مختلف، بهتر انتخاب کنند. یکی از مزیت‌های سفارش آنلاین غذا، محدودیت نداشتن رستوران‌ها در نمایش تصاویر غذاهاست. این مسئله پیش‌تر در تبلیغات چاپی، از محدودیت‌هایی بود که رستوران‌ها برای نمایش تصویر غذاها داشتند و امکان نمایش تک تک غذاها بدون چاپ کردن یک منوی مفصل چند صفحه‌ای امکانپذیر نبود. اما امروزه در وبسایت‌های سفارش آنلاین غذا، تصاویر و اطلاعات تمام غذاهای منو رستوران‌های مختلف در اختیار کاربران است تا بتوانند بهترین انتخاب غذا را داشته باشند.
  5. مشاهده نظر دیگران در این وبسایت‌ها می‌تواند راهننمای خوبی برای انتخاب غذا باشد. البته نکته‌ای که باید درنظر گرفت این است که معمولا رستوران‌ها در غذاهای مختلف، کیفیت یکسانی ارائه نمی کنند. به عنوان مثال رستورانی که به داشتن برگرهای لذیذ معروف است، ممکن است پیتزای باکیفیتی نداشته باشد. اما نمی‌توان برای انتخاب یک رستوران به خواندن یک یا دو نظر بسنده کرد اما از برآیند نظراتی که در خصوص غذاهای مختلف رستوران‌ها نوشته شده است شاید بتوان بهتر تصمیم گیری کرد.سفارش آنلاین غذا.jpg در کشینه

علاوه بر مواردی که گفته شد، سفارش آنلاین غذا مزیت های دیگری نیز دارد که به تجربه آن‌ها را درمی‌یابید. اما این تجربه که بتوانید پس از سفارش غذا نیز پول نقد بگیرید، شاید جذابترین تجربه‌ای است که می‌توان هنگام  سفارش  غذا داشت.

در خصوص فروشگاه آنلاین چنگال، و مزایای خرید غذا از آن، پیش از این در مجله کشینه صحبت کرده ایم. حضور چنگال در میان فروشگاه‌های اینترنتی کشینه این خبر خوب را برای اعضای خانواده بزرگ کشینه به همراه دارد که از این پس می‌توانند علاوه بر سایر خرید‌های اینترنتی، با سفارش آنلاین غذا هم کش بک یا پول نقد دریافت کنند.

سفارش آنلاین غذا نیز مانند خرید از سوپر مارکت‌های آنلاین، خریدی است که می‌تواند به دفعات متعددی در هفته و ماه اتفاق بیفتد. بنابراین اگر در هر خرید مبلغی به حساب کاربری فرد بازگردد، پس از مدتی می توان تفاوت خرید در کشینه را نسبت به خرید مستقیم از فروشگاه‌‌های اینترنتی احساس کرد.

به این ترتیب کاربران کشینه می‌توانند با مراجعه به وبسایت کشینه و یا نصب افزونه کروم کشینه، به وبسایت چنگال رفته و علاوه بر سفارش غذای دلخواه خود، پس از خرید، بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت نقد دریافت کنند و سفارش آنلاین غذا را در به‌صرفه‌ترین حالت ممکن تجربه کنند و خرید لذتبخشی را هنگام سفارش غذا تجربه کنند.

کشینه، بهینه‌ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *