خانه / علم و دانش / مکتب خونه بزرگترین آکادمی آموزش آنلاین
آموزش های مجازی
مکتب خونه آموزش آنلاین

مکتب خونه بزرگترین آکادمی آموزش آنلاین

مکتب خونه بزرگترین آکادمی آموزش آنلاین

آموزش های آنلاین و مجازی امروزه مسیر یادگیری را برای ما بسیار کوتاه و آسان کرده اند. مکتب خونه بزرگترین آکادمی آموزش آنلاین است که در عرصه آموزش دوره های متنوع و مختلف علمی و کسب مهارت های شغلی گام برداشته است.
آموزش و یادگیری برای هیچ فردی و با هیچ سن و سالی دیر نیست. هر زمان که در زندگی احساس کردید می توانید و دوست دارید مهارتی را بیاموزید حتما آن کار را انجام دهید تا در آینده افسوس نخورید. آموختن هر مهارتی ما را یک پله در زندگی بالاتر می برد و با کسب مهارت های بیشتر، در تحصیل و کسب و کار فرد موفق تری خواهیم بود.

این روزها که ترافیک و شلوغی شهرهای بزرگ باعث سختی تردد از این سوی شهر به آن سو شده است، بهترین راه، استفاده از دوره های آنلاین و کلاس های آموزشی مجازی است تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه برای دانشجویان و افراد شاغل کارایی بیشتری نیز به همراه داشته باشد.
مکتب خونه شرایطی را فراهم کرده است تا فارسی زبانان در هر کجای دنیا که هستند بتوانند از آموزش های مجازی و آنلاین بهره مند گردند.

آکادمی آموزش آنلاین مکتب خونه
مکتب خونه آکادمی آموزش آنلاین

آشنایی با مکتب خونه

مکتب خونه در طی شش سال فعالیت خود توانسته است به بزرگترین آکادمی آموزش های مجازی تبدیل شود و امکاناتی را برای یادگیری مهارت های مختلف در اختیار فارسی زبانان در دنیا قرار دهد.

مکتب خونه خدمات خود را در دو گروه مکتب پلاس و دروس دانشگاهی در اختیار علاقمندان قرار داده است.

دوره های آموزشی مکتب پلاس

مکتب خونه در این دوره ها سعی دارد آموزش هایی را به صورت تعاملی و در دوره های کوتاه مدت کاربردی ارائه نماید. در این نوع آموزش ها از اساتید متخصص دانشگاه ها و برترین دانشگاه های کشور کمک گرفته شده است.

با گذراندن دوره های مکتب پلاس فرد می تواند برای ورود به بازار کار آماده شده و در شرکت ها و یا به صورت فردی کار خود را آغاز نماید. در طی این دوره ها دانشجو می تواند از حضور راهنما برای یافتن پاسخ سوالات خود بهره مند گردد و یا با سایر دانشجویان در تالارهای گفتگویی که تدارک دیده شده به گفتگو و تبادل اطلاعات بپردازد همچنین در پایان هر دوره دانشجو می تواند پس از قبولی در آزمون، گواهی معتبر از همان دانشگاه برگزار کننده دریافت نماید.

دوره های آموزشی دروس دانشگاهی

یکی از بهترین و مهمترین کارهایی که مکتب خونه نسبت به انجام آن اقدام کرده است تهیه و آماده سازی مجموعه ای بی نظیر و کامل در حدود ۸۰۰۰ ویدئوی آموزشی می باشد که برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان صورت گرفته است. این ویدئوها به صورت رایگان در دسترس دانش آموزان قرار گرفته که بسیار مورد توجه واقع شده است.

در این ویدئوها مکتب خونه سعی داشته با هماهنگی و کسب اجازه از اساتید، جلسات کلاس آن ها را ضبط نموده و در مدتی کوتاه پس از تشکیل کلاس آن را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. این ویدئوها پیوسته از ابتدا تا انتهای ترم از کلاس اساتید ضبط و آماده می گردد. این آموزش ها کمک می کند تا هیچ کس در هیچ جا از لذت درس خواندن محروم نگردد.
همچنین مکتب خونه با برترین دانشگاه های کشور مانند دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و .. تعامل و همکاری داشته که این همکاری به ارائه خدمات گسترده و بهینه مکتب خونه کمک کرده است.

لذت یادگیری با مکتب خونه
مکتب خونه لذت آموزش آنلاین

روش استفاده از دوره های مکتب پلاس

برای گذراندن دوره های مکتب پلاس لازم است تا شما در این کلاس ها ثبت نام کرده و هزینه دوره را پرداخت نمایید. پس از پرداخت شهریه شما می توانید از ویدئو های آنلاین مکتب پلاس استفاده کرده و تنها از طریق فروشگاه اینترنتی مکتب خونه مشاهده نمایید.

پس از پایان دوره نیاز است تا شما با پرداخت مبلغ اقدام به تمدید دوره نمایید. در غیر این صورت شما امکان تماشای ویدئوها را داشته اما امکان پاسخ به سوالات و شرکت در پروژه ها و تالارهای گفتگو را نخواهید داشت.

یکی دیگر از ویژگی های کلاس های آنلاین مکتب خونه آن است که شما در انتهای دوره می توانید گواهی نامه معتبر دریافت کنید. در این زمان نیاز است تا شما در مصاحبه ای که در پایان دوره برای شما فراهم می شود شرکت کنید، چنانچه مشخص گردد در طی گذراندن دوره آنلاین، شخص دیگری به جای شما به سوالات پاسخ داده از دریافت گواهینامه محروم خواهید شد.

از کارهای مثبتی که مکتب خونه به انجام آن اقدام کرده است توجه به شرایط کاری و انتخاب شغل دانش آموختگان می باشد. مکتب خونه اطلاعات دانشجویانی را که دوره ها را با موفقیت گذرانده و موفق به اخذ مدرک شده اند را در اختیار شرکت ها قرار می دهد تا بتوانند در صورت نیاز با آن افراد تماس گیرند

همچنین ببینید

اثرات رنگ آمیزی

چرا رنگ آمیزی در سلامت ذهن افراد بزرگسال بسیار موثر است؟

شاید برایتان عجیب باشد که یک کتاب رنگ آمیزی را به جای اینکه در کتابخانه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *