خانه / اخبار کشینه / ایسنا : با «کشینه» پول بسازید

ایسنا : با «کشینه» پول بسازید

کشینه وب‌سایتی است که برای اولین بار افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا همان همکاری در فروش را در ایران اجرا کرده؛ در تعریف دیگر این مجموعه به کاربران پول می‌دهد تا آنلاین خرید کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام وب‌سایت کشینه، از زمان باستان وجود واسطه در خرید و فروش کالاها نقش اساسی داشته است. واسطه‌ها برای اجناس فروشنده خریدار پیدا می‌کردند و درصد کمی از فروش را به عنوان دستمزد دریافت می‌کردند. بنگاه‌های املاک و دفاتر فروش بیمه نمونه‌ای از این واسطه‌ها هستند.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اینترنت به زندگی روزمره مردم فروشگاه‌های اینترنتی به روی کار آمدند. این فروشگاه‌ها برای جذب مشتری از انواع مختلف تبلیغات استفاده کردند. پس از گذشت زمان و بررسی بازخورد و نتیجه تبلیغات خود، به این نتیجه رسیدند که استفاده از وب‌سایت‌های واسط برای جذب مشتری بهترین نتیجه را برای آنها داشته است. افیلیت مارکتینگ کسب و کاری است که فروشگاه‌ها طی آن با عقد قرارداد با وب‌سایت‌های مجری این سیستم درصد مشخصی از فروش را به آنها می‌دهند. این سیستم برای اولین بار توسط Amazon پیاده شد و از اشخاص دعوت کرد که با معرفی کالاهای موجود در سایت آمازون از ترافیک سایت خود پول در بیاورند.

وب‌سایت کشینه اعلام کرد: در ایران افیلیت مارکتینگ برای اولین بار توسط این وب‌سایت ارائه شده است. تفاوتی که کشینه را از سایر رقیبانش متمایز می‌کند این است که کشینه درصد بالایی از این کمیسیون را با اسم فروشنده به خریداران خود باز می‌گرداند و از این رو با محبوبیت بی‌سابقه‌ای مواجه شده است.

کشینه

 کشینه از طریق کم‌کردن حداکثری سود خود، سعی در رضایت مشتری و رونق دادن فرهنگ خرید اینترنتی در بین مردم ایران دارد. این وب‌‎سایت به واسطه عقد قرارداد با فروشگاه‌های اینترنتی برتر کشور، خرید اینترنتی را راحت‌تر کرده و کاربر را با پس دادن بخشی از مبلغ هزینه شده برای کالای مورد نظر (دریافت کشینه) خشنود می‌کند. کشینه با طیف وسیعی از فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌کند و به همین سبب تنوع کالا و خدمات ارائه شده در آن بسیار است. فروشگاه‌های مختلف کشینه‌های مختلف پیشنهاد می‌دهند که از یک تا ۲۰درصد متغیر است. کشینه با فراهم آوردن انواع کوپن تخفیف موجود برای فروشگاه‌های مختلف کاربر را از جست‌وجوی طولانی برای هرگونه تخفیف بی‌نیاز کرده است.

سیستم کار کشینه به این صورت است که کاربر در وب‌سایت Cashineh ثبت نام کرده و محصول/ دسته‌بندی/ فروشگاه مورد نظر خود را جست‌وجو کرده و وارد صفحه آن فروشگاه در کشینه می‌شود. با کلیک روی لینک‌های موجود به فروشگاه مورد نظر هدایت می‌شود و در وب‌سایت مقصد روند عادی خرید خود را انجام می‌دهد.

کاربر در عرض کمتر از ۲۴ ساعت، کشینه مورد نظر از خرید خود را در حساب کاربری خود دریافت می‌کند. پس از رسیدن به حد نصاب ۳۰ هزار تومان در حساب کاربری، کاربران می‌توانند درخواست انتقال به حساب بانکی خود را بدهند. در کمتر از ۴۸ ساعت این مبلغ  به حساب بانکی کاربر مورد نظر منتقل می‌شود. کاربران نه تنها در بدو ورود ۶ هزار تومان هدیه خوش‌آمدگویی دریافت می‌کنند بلکه می‌توانند با معرفی دوستان خود به کشینه، از ۸ هزار تومان پاداش معرفی به دوست بهره‌مند شوند.

کشینه امید برآن دارد که با تشویق کاربران به خرید آنلاین، فرهنگ خرید اینترنتی را در بین ایرانیان ترویج دهد.

علاقه‌مندان برای عضویت در کشینه می‌توانند به ww.Cashineh.com مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

همچنین ببینید

کشینه-به صرفه خرید کردن

تابناک: کشینه یعنی به صرفه خرید کن!

کشینه وبسایتی با پیشنهادهای شگفت انگیز برای کاربران دنیای اینترنتی است. کاربرانی که خرید آنلاین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *