خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / صنایع دستی هنرمندان ایرانی در ایرونه
iroone

صنایع دستی هنرمندان ایرانی در ایرونه

صنایع دستی ایران را بیشتر بشناسیم

تمدن چندهزار ساله ما ایرانیان، میراث ماندگاری را به جای گذاشته است. این میراث در هرکجای دنیا هم که باشد، جلوه هویت و تاریخ کشور ما است. یکی از جلوه‌های این میراث، صنایع دستی ایران می‌باشد. نگاه به این آثار ذوق و توانایی هنر ایرانیان را به نمایش می‌گذارد. صنایع دستی در واقع مجموعه‌ای از  هنرها و صنایع می‌باشد که بیشتر به وسیله مواد اولیه بومی و با کمک دست و ابزار دستی ساخته می‌شود.

هر یک از  آثار صنایع دستی دارای بار فرهنگی زیادی می‌باشد، زیرا از طرح‌های اصیل، سنتی وبومی در هر یک استفاده می‌گردد. هنر و صنعت در کنار هم قرار می‌گیرند، چون این آثار در تاریخ ما تنها جنبه تزئینی نداشته و از آن‌ها در زندگی روزمره استفاده می‌شده است. آن‌چه که صنایع دستی ما را از دیگر آثار ماشینی متمایز می‌کند، منحصربه فرد بودن هر یک از این آثار است، چرا که ذوق و هنر هنرمندان در آن تجلی یافته است.

صنایع دستی ایران عموما شمل نگارگری، سفالگری، بافته‌های داری، نساجی سنتی، شیشه‌گری، هنرهای مرتبط با فلز و چوب، رنگرزی، صحافی سنتی، سنگ‌تراشی، بافتنی، حصیربافی، فراورده‌های پوست و چرم و دیگر آثار می‌باشد. اگر از علاقه‌مندان به صنایع دستی هستید، از فروشگاه اینترنتی ایرونه دیدن کنید و هنرمندانه‌ترین صنایع دستی ایرانی را در آن تماشا و خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی ایرونه

iroone

عالی‌ترین صنایع دستی ایران در فروشگاه اینترنتی ایرونه گردآوری شده است. صنایع دستی ایرونه بدست توانای هنرمندانی خلق شده اند که در رشته خود در عرصه هنر یگانه اند. با عالی‌ترین کیفیت و زیبائی خیره کننده که تحسین همگان را برمی انگیزد. شما می دانید در صنایع دستی , هر اثر یکتاست و مشابه ندارد. با ایرونه خریدی برای زینت بخشیدن به خانه یا برای هدیه به عزیزانتان در داخل یا خارج از کشور داشته باشید. صنایع دستی ماندگارترین اثر است و هرچه زمان بر آن بگذرد با ارزش‌تر خواهد شد. خریدی بسیار ساده, هوشمندانه و مطمئن را در ایرونه تجربه کنید و در کم‌ترین زمان کالا با ارسال رایگان را در اختیار داشته باشید.

محصولات ایرونه

ایرونه صنایع دستی خود را در بخش‌های فیروزه‌کوبی، قلم‌زنی، خاتم‌کاری، ترمه، دست دوز و محصولات چوبی قرار داده است. اگر هم از هنرمندان صنایع دستی هستید، می‌توانید آثار خود را برای فروشگاه ایرونه بفرستید تا محصولات شما هم برای فروش در ایرونه قرار بگیرد. تا یک روز کاری پس از سفارش، محصول با ارسال رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

mahsoolat iroone

 

در فروشگاه اینترنتی ایرونه، مجله اینترنتی ایرونه را با به روزترین مطالب صنایع دستی و گردشگری دنبال کنید. مجله ایرونه در حوزه صنایع دستی، گردشگری، خبرها و اتفاقاتی که در این بخش روی می‌دهد و حتی نوآوری‌های صنعت گردشگری و صنایع دستی ، مانند تکنولوژی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که در این حوزه ورود پیدا کرده‌اند، مطالب جالبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

blog iroone

ایرونه ارزان‌تر در کشینه

با خرید محصولات ایرونه در کشینه می‌توانید خرید خود را ارزان‌تر انجام دهید. شما با هر خرید از محصولات ایرونه در کشینه یک کش‌بک دریافت می‌کنید. به این معنا که مبلغی از هزینه پرداخت شده به شما بازمی‌گردد و در حساب شما ذخیره می‌شود. هرگاه مجموع کش‌بک‌های شما به ۳۰هزار تومان برسد، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود انتقال دهید. سیستم کاری کشینه در قالب افیلیت مارکتینگ می‌باشد و برای اولین بار در ایران اجرا می‌گردد. می‌توانید به طور کامل درباره‌ی نحوه کارکرد کشینه در مجله کشینه اطلاعات کسب نمایید.

کشینه بهترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *