خانه / اخبار کشینه / حضور کشینه در نمایشگاه ایران-جابکس
نمایشگاه ایران جابکس
نمایشگاه ایران جابکس

حضور کشینه در نمایشگاه ایران-جابکس

کشینه اولین وبسایت افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا همان همکاری در فروش در ایران است. سیستم افیلیت مارکتینگ سالهای زیادی است که در کشورهای توسعه یافته در حال اجرا است. کاربران با استفاده از وبسایت های افیلیت مارکتینگ علاوه بر اینکه به فضایی دسترسی پیدا می کنند که مجموعه ای از نیازهایشان را با خرید از بهترین فروشگاه های اینترنتی برآورده می کنند، با باز پس گرفتن بخشی از مبلغ خرید خود می توانند در هزینا هایشان صرفه جویی کنند. کش بک یا همان کشینه مبلغی است که به کاربر در ازای خریدش از فروشگاه های آنلاین پس داده می شود. علاوه بر این کاربران با ورود به کشینه از تمامی کوپن های تخفیف موجود برای هر چه ارزانتر شدن خرید اینترنتی خود بهره مند می شوند.

تیم کشینه با پیاده سازی این مدل برای اولین بار در ایران، به کاربران ایرانی نیز این فرصت را داد تا خریدی بهینه و لذت بخش داشته باشند. از طرف دیگر با استفاده از سیستم پاداش کشینه فروشگاه هایی که شروع به همکاری با کشینه می کنند نسبت به رقیبان خود فروش بیشتر و به تبع سود حاصله بیشتری خواهند داشت. کشینه فعالیت خود را در آذر ۹۶ آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی اولین حضور نمایشگاهی خود را در نمایشگاه ایران جابکس (Iran-Jobex) تجربه کرد. نمایشگاه ایران جابکس برای نخستین بار در اردیبهشت ۹۷ در محل همیشگی نمایشگاه بین المللی تهران برگذار شد. این نمایشگاه با محور قرار دادن اشتغال، کاریابی داخلی و بین المللی و حمایت از مشاغل داخلی می کوشد کارجویان و کارفرمایان ایرانی را در یک فضای مناسب به هم نزدیک کند.

نمایشگاه ایران جابکس

Iran Jobex -Cashineh 1397
Iran Jobex -Cashineh 1397

هدف از این حضور آشنایی با نحوه فعالیت کشینه، معرفی کشینه به تمامی فعالان در حوزه تجارت الکترونیک، و از همه مهمتر جذب نیروهای جوان و متخصص داخلی بوده است. در طی ۴ روز نمایشگاه استقبال بی سابقه ای از نحوه کار وبسایت کشینه توسط بازدید کنندگان و وزیر محترم ارتباطات شد. راحتی در نحوه استفاده، تنوع فروشگاه ها، صداقت و شفافیت در تراکنش های مالی از جمله مواردی بود که نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد.

Iran Jobex- Cashineh
Iran Jobex- Cashineh

کشینه تلاش دارد با همت تیم جوان و دلسوز خود و با محوریت اصل مشتری مداری، هر روزه فعالیت خود را در حوزه تجارت الکترونیک گسترده تر کرده و با جذب بهترین فروشگاه های اینترنتی، تجربه خرید رضایت بخش تری را برای کاربران خود فراهم کند.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

کشینه-به صرفه خرید کردن

تابناک: کشینه یعنی به صرفه خرید کن!

کشینه وبسایتی با پیشنهادهای شگفت انگیز برای کاربران دنیای اینترنتی است. کاربرانی که خرید آنلاین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *