خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / سوپر مارکت آنلاین هایپرباز، خرید و دریافت پول نقد برای شهروندان اصفهانی
سوپر مارکت آنلاین

سوپر مارکت آنلاین هایپرباز، خرید و دریافت پول نقد برای شهروندان اصفهانی

صنف‌ها و کسب وکارهای زیادی در سال‌های اخیر به کسب و کار اینترنتی روی آورده اند. در میان فروشگاه‌های اینترنتی با اصناف مختلف و متفاوتی روبرو هستیم. از فروشگاه‌های اینترنتی لباس و مد و خدماتی مانند خشکشویی آنلاین و سرویس ارسال گل گرفته تا فروش ابزارآلات صنعتی و لوازم جانبی خودرو و تایر.

هرکدام از این کسب و کارهای اینترنتی دوره تناوب تقریبا مشخصی برای خرید دارند و مشتری اغلب هرچندماه یکبار (بسته به نوع محصول یا خدمتی که ارائه می‌دهند) به آن‌ها مراجعه می‌کند. به عنوان مثال یک مشتری ممکن است هرماه یا دوماه یکبار از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خرید آنلاین انجام دهد اما برخی کسب وکارهای آنلاین برای برطرف کردن نیازهای روزمره ایجاد شده‌اند بنابراین مسائل و چالش‌های متفاوتی دارند و مدیریت آن‌ها از جهاتی دشوارتر از انواع دیگر کسب و کار آنلاین است.

یکی از انواع فروشگاه‌های اینترنتی که برای رفع نیازهای روزمره مشتریان ایجاد شده و خدمات رسانی انجام می‌دهد سوپر مارکت‌های اینترنتی هستند. این فروشگاه‌های اینترنتی تعدادشان به نسبت بسیاری دیگر از کسب وکارهای آنلاین کمتر است و این تعداد کم تا حدی به دلیل پیچیدگی‌های مدیریت این نوع از کسب  و کار است. ما در کشینه سعی کرده‌ایم با تعدادی از سوپرمارکت‌های آنلاین معتبر همکاری داشته باشیم تا اعضای کشینه بتوانند حتی در خرید‌های روزمره هم کشینه دریافت کنند و مایحتاج روزانه خود را با قیمتی به صرفه‌تر تهیه کنند.

هایپر باز یکی از این سوپرمارکت‌های آنلاین است که برخلاف اغلب فروشگاه های اینترنتی کشینه که در تهران مستقر هستند، در اصفهان مستقر است و به شهروندان اصفهانی خدمات رسانی می کند.

اما شاید فرصت خوبی باشد تا به این بهانه درباره اصفهان بیشتر بدانیم.

این شهر تاریخی از نظر وسعت دومین شهر و از نظر جمعیت سومین شهر پس از تهران و مشهد است. این شهر تاریخی در زمان پادشاهی صفویان پایتخت ایران شد و در همان زمان رونق فراوانی گرفت. یکی از نکات جالبی که در خصوص اصفهان وجود دارد این است که اکثر افراد گمان می‌کنند سی و سه پل قدیمی‌ترین پل اصفهان است در حالی که این پل قدیمی‌ترین پلی نیست که برروی زاینده رود ساخته شده است بلکه پل شهرستان که به نام‌های پل جسر حسین و پل جی هم نامیده می‌شده است قدیمی‌ترین پلی است که در اصفهان واقع است.

پایه‌های این پل باستانی برروی سنگ‌های طبیعی کف رودخانه استوار شده است. این شهر در دوره‌ی صفویان، عصر کمال و شکوفایی نبوغ معماری و شهرسازی در ایران را تجربه کرد و بناهای تاریخی اصفهان تا به امروز کماکان به عنوان الگوهای بی‌نظیر از نظر معماری زیبایی‌شناسانه‌ی آن عصر برای معماران و شهرسازان امروز به حساب می‌آیند.

اصفهان از نظر پیشرفت و تبدیل شدن به کلانشهر نیز جزء شهرهای پیشرو است و جای تعجب نیست که با وجود اختلاف امکاناتی که همواره بین تهران و دیگر شهرستان‌ها وجود داشته است، اصفهان جزء استان‌هایی است که از نظر فرهنگ و پیشرفت تکنولوژیک و سازگاری مردم با انواع کسب و کار  اینترنتی با تهران و باقی کلانشهرهای کشور تفاوت چندانی ندارد.

سوپر مارکت آنلاین هایپرباز در خدمت شهروندان اصفهانی

هایپرباز نیز سعی داشته از فرهنگ و امکاناتِ در دسترس بیشترین استفاده را داشته باشد و با توجه به نیاز روز شهروندان اقدام به راه اندازی سوپر مارکت آنلاین هایپرباز نموده است.

این فروشگاه نوپا در شهریورماه ۱۳۹۶ با هدف عرضه‌ی کالای خرده‌فروشی در بستر اینترنت راه‌اندازی شد.

سوپر مارکت در اصفهان

سوپر مارکت آنلاین هایپرباز خود را اینطور معرفی می‌کند: « ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی هایپر باز سعی بر آن داشتیم که در عرصه تکنولوژی روش خرید مایحتاج را در مشتریانمان متحول سازیم.  یکی از دغدغه های امروزه همگی ما زمان و قیمت کالاها می‌باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن دنیای خرید الکترونیک بسیاری از کارها از جمله خرید برای ما مفهوم جدید و سریعتری پیدا نموده  و بازاری رقابتی را ایجاد کرده است. ما نیز با استفاده از این بستر سعی بر آن داشتیم تا هزینه هایی مانند زمان مورد نیاز برای خرید، ترافیک شهری و ایجاد آلودگی هوارا برطرف سازیم به گونه ای که مشتریان ما امروز می توانند کمتر از ۳۰ ثانیه در هایپر باز ثبت نام و در هرزمان از شبانه روز سفارش خود را تکمیل نمایند.»

دسته بندی‌های سوپر مارکت آنلاین هایپرباز مانند تمام سوپرمارکت‌ها بسیار متنوع بوده و شامل  مواد غذایی، پروتئینی و لبنیات، نوشیدنی، چای و قهوه، غلات و ماکارونی، برنج و حبوبات، آجیل و خشکبار، مواد شوینده، قند و شکر، آرایشی و بهداشتی و غذای آماده است.

یکی از بخش‌های جذاب هایپرباز بخش تخفیفات ویژه است که در قسمت پایین وبسایت قرار دارد و انواع محصولاتی که دارای تخفیف هستند را نمایش می‌دهد.

سوپرمارکت هایپرباز

یکی دیگر از طرح‌های جذاب سوپر مارکت آنلاین هایپرباز طرح دعوت از دوستان و ۱۰+۱۰ است. در این طرح مشتریان می‌توانند با معرفی دوستان خود ۱۰ هزارتومان کد تخفیف برای خریدهای بیش از ۱۰۰هزار تومان جایزه دریافت کنند. شخصی که معرفی شده نیز در اولین خریدِ بیش از ۱۰۰ هزارتومان، ۱۰ هزارتومان تخفیف دریافت می کنند.

همکاری کشینه و هایپرباز ، خرید به صرفه و پس انداز روزافزون برای اصفهانی ها

اگر در خصوص نحوه‌ی همکاری کشینه با انواع مختلف فروشگاه‌های اینترنتی اطلاع داشته باشید، از این نکته مطلع‌اید که جذابترین نوع استفاده از خدمات کشینه در فروشگاه‌هایی است که به طور روزانه از آن ها  خرید انجام می دهید. این یعنی شما هر روز می توانید مقداری پول نقد در حساب کاربری خود دریافت کنید.

اگر احیانا درباره نحوه همکاری کشینه با فروشگاه های اینترنتی اطلاع ندارید، به طور خلاصه می‌توان گفت کشینه بهترین مکمل خرید های اینترنتی شماست. این همکاری به نحوی است که هرگاه اعضای کشینه از یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر که با کشینه قرارداد همکاری دارند، مانند هایپر باز، خرید آنلاین انجام دهند، فروشگاه مقصد بخشی از سود فروش انجام شده را به عنوان کارمزد به کشینه پرداخت می‌کند. کشینه نیز بخش عمده‌ی این مبلغ را به صورت نقد به کاربر باز می گرداند. این مبلغ در حساب کاربری اعضای کشینه ذخیره می‌شود و هنگام رسیدن به حد نصاب ۳۰هزار تومان کاربران می‌توانند آن را به حساب بانکی خود منتقل کرده و به صورت نقد دریافت کنند یا هرنوع خرید دلخواهی با آن انجام دهند.

هایپرباز در اصفهان

به این ترتیب شهروندان اصفهانی از همین لحظه می‌توانند با ثبت نام در کشینه و خرید مایحتاج روزانه از سوپر مارکت آنلاین هایپرباز بسیار آسانتر و مقرون به صرفه‌تر خریدهای خود را انجام دهند هرروز بسته به میزان خرید خود، کشینه دریافت کنند.

کشینه، بهینه‌ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

یک دیدگاه

  1. بسیار عالی از اینکه میبینیم توی شهر ما همچین وبسایتی هست و اینخدمات عالی را ارائه میکند خوشحال حتما ازطریق کشینه از این سایت خوب خرید خواهم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *