خانه / اخبار کشینه / فارس نیوز : خرید بی کشینه؟ اصلا! – Cashineh
بازپرداخت کشینه

فارس نیوز : خرید بی کشینه؟ اصلا! – Cashineh

با کشینه خرید اینترنتی روزمره را به ارزانترین شکل ممکن انجام دهید.

طی چند دهه اخیر با راه یافتن تکنولوژی و اینترنت به زندگی روزمره‌ی اقشار مختلف جامعه، بخش قابل توجهی از فعالیت های کاربران در فضای اینترنت ، به خریدهای آنلاین اختصاص پیدا کرده است. اتلاف وقت در ترافیک و شلوغی، صرف هزینه و خستگی ناشی از طی مسافت‌های طولانی برای دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه‌ها، از مهم‌ترین عواملی است که باعث می شود افراد خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند و با وجود اینکه مدت زمان زیادی از شروع فعالیت فروشگاه‌های اینترنتی نمی‌گذرد، فرایند خرید آنلاین بسیار بیش از انتظار، مورد استقبال کاربران اینترنت قرار گرفته است.

بیشتر مشتریان فروشگاه‌های آنلاین را قشر جوان جامعه  به خود اختصاص داده است. در این بازار پررونق، هر فروشگاه برای جذب مشتری بیشتر، هزینه‌های گزافی را برای تبلیغات و شناخته شدن در بازار صرف می‌کند. برخی فروشگاه‌ها نیز با قراردادن تخفیف‌های قابل توجه و پایین آوردن قیمت‌ها سعی دارند در جذب مشتری گوی سبقت را از سایرین بربایند. آن دسته از کاربران هم که به دنبال خرید ارزانتر هستند فقط در فصل حراج و یا در صورتی که بن یا کد تخفیف فروشگاه مد نظر را داشته باشند، می‌توانند خرید به صرفه‌ای را انجام دهند.

با درنظر گرفتن  موارد فوق، تصور کنید بخشی از مبلغ پرداختی به فروشگاه‌‌ها پس از خرید، به صورت پول نقد، به شما بازگردانده شود! شاید تا پیش از به وجود آمدن سیستم افیلیت مارکتینگ، چنین چیزی دور از ذهن بود اما امروزه با وجود یک وبسایت واسط که بازگشت درصد مشخصی از هزینه‌ی خرید شما را تضمین می‌کند، امکان‌پذیر شده است. فروشگاه‌ اینترنتی، درصد معینی از سود حاصل از فروش را به وبسایت‌هایی که براساس مدل افیلیت مارکتینگ فعالیت می‌کنند، اختصاص می‌دهد. این وبسایت‌ها نیز بخش عمده‌ی این مبلغ را به صورت وجه نقد به کاربران خود باز می‌گردانند. این یعنی بازی برد – برد هم برای فروشگاه و هم خریداران. طبق تحقیقات انجام شده افیلیت مارکتینگ موثر ترین و پر بازده ترین روش رایج تبلیغاتی فروشگاه های اینترنتی است.

بازپرداخت کشینه

علیرغم متداول بودن این متد در دنیا، از میان وبسایت‌های ایرانی تنها وبسایت کشینه با راه‌اندازی سیستم کش‌بک و افیلیت مارکتینگ در این حوزه مشغول به کار است و توانسته از زمان شروع فعالیت خود یعنی آذرماه ۱۳۹۶ ظرف مدتی کوتاه، با بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و برتر کشور همکاری کرده و حجم زیادی از کاربران اینترنت را به خریدِ به صرفه دعوت کند.

شما با ثبت نام در کشینه می توانید از ٪۱ تا ٪۴۰ مبلغ پرداخت شده در هنگام خرید اینترنتی خود را در کمتر از ۲۴ ساعت پس بگیرید. کافیست در وبسایت کشینه به آدرس www.Cashineh.com رفته و فروشگاه / دسته بندی / محصول دلخواه خود را جستجو کرده و به صفحه فروشگاه مورد نظر در وبسایت کشینه بروید. سپس از طریق لینک “دریافت کشینه” به فروشگاه اینترنتی مورد نظر هدایت می شوید. در این مرحله خرید آنلاین خود را کاملا به روال گذشته انجام دهید. کش بک (کشینه) خرید کاربر در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب کاربریتان منتقل می شود.هم چنین پس از رسیدن به حد نصاب ۳۰ هزار تومان نیز می توانید موجودی کشینه خود را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

برای تشویق افراد به خرید اینترنتی و استفاده از مزایایی مانند کش بک، اعضاء جدید به محض ثبت نام در کشینه مبلغ ۶ هزار تومان در حساب کاربری خود دریافت می‌کنند.همچنین با اولین خرید اینترنتی خود، کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی فروشگاه اینترنتی بامیلو را به رایگان از کشینه هدیه می‌گیرند. علاوه بر این کاربران با معرفی کشینه به دوستان خود ۸ هزار تومان موجودی دریافت می کنند.  همچنین با دانلود کروم اکستنشن یا همان افزونه کروم کشینه می توانید مطمئن شوید که همیشه روی خرید های خود کشینه دریافت می کنید.

کروم اکستنشن کشینهکروم اکستنشن کشینه

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

 

منبع : فارس نیوز

درباره ی Admin

همچنین ببینید

نمایشگاه ایران جابکس

حضور کشینه در نمایشگاه ایران-جابکس

کشینه اولین وبسایت افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا همان همکاری در فروش در ایران است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *