خانه / اخبار کشینه / انتخاب: کشینه یعنی پول راحت و خرید آنلاین بهینه
کشینه یعنی پول راحت
کشینه یعنی پول راحت

انتخاب: کشینه یعنی پول راحت و خرید آنلاین بهینه

کشینه وبسایتی است که درصدی از مبلغ خرید اینترنتی شما را به شما باز می گرداند.

با روی آوردن هرچه بیشتر به خرید اینترنتی ، رقابت بین فروشگاه های اینترنتی بیشتر شده است. این رقابت منجر به صرف هزینه های گزاف برای تبلیغات و به دنبال آن امید به جذب کاربر بیشتر می شود. یکی از موثرترین روش ها برای جذب کاربر استفاده از افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش می باشد. وبسایت های افیلیت مارکتینگ از زمان پیدایش خرید و فروش اینترنتی همواره یکی از بهترین و پر بازده ترین روش های هدایت ترافیک به سمت فروشگاه های آنلاین بوده اند. این وبسایت ها با دادن کش بک یا همان پس دادن درصدی از خرید به کاربران اینترنتی آنها را تشویق به خرید از فروشگاه های اینترنتی می کنند. در این روش فروشگاههای انلاین از سود فروش محصولات خود کاسته  و از تعداد کاربر و ترافیکی که وبسایت واسطه افیلیت مارکتینگ به فروشگاه آنها هدایت می کند بهره می برند. در این مدل مارکتینگ،  فروشگاه ها ی آنلاین کمیسیون معینی را از فروش به واسطه این وبسایت ها به آنها می دهند و این وبسایت ها با پس دادن درصد بیشتر این کمیسیون به کاربر به صورت پول نقد، مشتریان خود را هر روزه افزایش می دهند.

کشینه یعنی پول راحت
کشینه یعنی پول راحت

در ایران نیز از آذرماه سال ۹۶،  وبسایت کشینه به عنوان بنیانگذار افیلیت مارکتینگ فعالیت خود را شروع نموده و ظرف مدت کوتاهی از محبوبیت به سزایی برخوردار شده است. کاربران با خرید به واسطه کشینه از فروشگاه های تراز اول کشور بر روی خرید آنلاین خود کش بک یا کشینه دریافت می کنند. روند کار به این صورت است که کاربران در وبسایت Cashineh ثبت نام کرده و می توانند فروشگاه / محصول مورد نظر خود را جستجو کرده، به صفحه فروشگاه مورد نظر در کشینه رفته و با کلیک بر روی لینک های موجود به صفحه فروشگاه مقصد هدایت می شوند. سپس خرید خود را کامل کرده و ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت کشینه (کش بک) خرید خود را در حساب کاربری خود دریافت کنند. با رسیدن به حد نصاب ۳۰ هزار تومان می توانند موجودی خود در کشینه را به حساب بانکی خود منتقل کنند. کاربران می توانند با خرید به واسطه کشینه از ٪۱ تا ٪۴۰ از مبلغ خرید های اینترنتی خود را در حساب بانکی خود باز پس بگیرند. همچنیین با ورود به صفحه فروشگاه ها در کشینه از انواع کوپن تخفیف و پیشنهادهای شگفت انگیز فروشگاه ها مطلع می شوند.

کاربران با ثبت نام در کشینه ۶ هزار تومان هدیه خوش آمد گویی دریافت می کنند و پس از انجام اولین خرید موفقیت آمیز خود کد تخفیف بامیلو به ارزش ۲۰ هزار تومان برای خرید در وبسایت بامیلو را به رایگان دریافت می کنند. همچنین با معرفی هر دوست به کشینه، مبلغ ۸ هزار تومان به حساب کاربری معرف اضافه می شود.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

منبع : انتخاب

همچنین ببینید

کشینه-به صرفه خرید کردن

تابناک: کشینه یعنی به صرفه خرید کن!

کشینه وبسایتی با پیشنهادهای شگفت انگیز برای کاربران دنیای اینترنتی است. کاربرانی که خرید آنلاین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *