خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / یادگیری زبان انگلیسی با صرفه جویی زمان و هزینه در کشینه

یادگیری زبان انگلیسی با صرفه جویی زمان و هزینه در کشینه

در خصوص اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پیش تر در مجله کشینه صحبت کرده ایم و دلایل آن را به طور مفصل برشمرده ایم.

در قدیم شاید بی‌سوادی تنها به نداشتن توانایی خواندن و نوشتن اطلاق می‌شد. اما تعریف دانش و آگاهی لازم برای داشتن یک زندگی، با کیفیت مطلوب در طول زمان تغییر می‌کند. اگر در گذشته، نداشتن توانایی خواندن و نوشتن بی‌سوادی محسوب می‌شده است، به مرور زمان نداشتن آگاهی در امور دیگر، مانند توانایی کار با کامپیوتر و موبایل و یا توانایی درک مفاهیم و مطالب به زبان انگلیسی، به عنوان بی‌سوادی شناخته می‌شود.

دلیل این مسئله این است که جوامع به طور مرتب در حال تغییرند و با این روند تغییر، آگاهی افراد نیز باید همگام با دیگر ابعاد زندگیشان بهبود یابد. امروزه ما به طور دائم با گوشی‌ و کامپیوتر در حال کار کردن هستیم. حتی برای داشتن توانایی کار کردن و استفاده از حداقل امکانات این وسایل الکترونیکی که به طور روزمره استفاده می‌کنیم، لازم است به میزان کافی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشیم.

اهمیت یادگیری زبان
Importance of Learning English

در مورد دلایل و الزامات یادگیری زبان دوم به طور مفصل در مجله کشینه توضیح داده ایم. برای ما ایرانیان این زبان دوم معمولا زبان انگلیسی است که باید در آن تسلط کافی را داشته باشیم چرا که پیشرفت تحصیلی و شغلی به میزان زیادی به سطح دانش ما در زمینه‌ی زبان انگلیسی مرتبط است.

بسیاری از منابع علمی که برای پروژه ها و مقالات نیاز داریم، و همچنین بسیاری از وبسایت‌های ارزشمندی که می‌تواند در زمینه‌ی پیشرفت کسب و کار ما مفید و کاربردی باشد، معادل فارسی زبان ندارند.

بنا بر همین دلایل و بسیاری از موارد دیگر، افرادی که با زبان انگلیسی آشنایی ندارند، برای پیشرفت در زمینه‌ی شغلی و تحصیلی کار بسیار سختی پیش رو دارند .

نکته‌ای که در مورد بسیاری از ما وجود دارد این است که تا حدی با انگلیسی آشنایی داریم اما این میزان از آشنایی پاسخگوی نیاز واقعی ما نیست و یا به مرور زمان، زبان را به دست فراموشی سپرده‌ایم.

چرا دکتر زبان برای یادگیری زبان انگلیسی یک انتخاب ایده آل است؟

مسئله‌ای که به طور معمول، زیاد اتفاق می‌افتد این است که ما به دلیل اینکه در زندگی روزمره معمولا با زبان انگلیسی به طور حرفه‌ای در تماس نیستیم، اگر تمرین منظم نداشته باشیم، دانسته هایمان را به مرور زمان فراموش می‌کنیم.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی
Stay in touch with English

به همین دلیل باید به طور مستمر  و پیوسته در حال تمرین باشیم و با زبان انگلیسی در تماس باشیم.

برای این مسئله شاید رفتن به کلاس‌های حضوری کمی سخت و وقتگیر باشد. به همین دلیل کتاب‌ها و کلاس‌های آنلاین بهترین راهی است که میتوان با صرف وقت و هزینه‌ی کمتر، به طور مطلوبی به زبان انگلیسی مسلط شد و نیاز خود را در مواقع مختلف برطرف کرد.

درمیان کلاس های و کتاب های متعددی که برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، یافتن سیستمی که اطمینان داشته باشیم به طور استاندارد آموزش را انجام می‌دهد کار آسانی نیست.

کافی است سری به بازار شلوغ آموزش زبان (خصوصا زبان انگلیسی) بزنید تا متوجه شوید حتی افرادی که در این زمینه حداقلی از میزان آگاهی را دارند، به بحث آموزش وارد شده و سعی دارند از این راه کسب درآمد کنند.

به همین دلیل شناختن سیستم‌های آموزشی و تشخیص استاندارد بودن یا نبودن آن کار آسانی نیست. دکتر زبان در این زمینه می‌تواند خیال شما را آسوده کند چرا که مدیر و بنیانگذار این مجموعه در معرفی خود به تفصیل، سابقه‌ی خود و پیشینه‌ی تاسیس این وبسایت آموزشی را توضیح داده است.

یادگیری زبان در کشینه
Forumla 1 Online Conversation

یکی دیگر از مشکلاتی که افراد در یادگیری زبان انگلیسی دارند، این است که نیاز خود را به طور دقیق نمی‌دانند. مثلا ممکن است شما نیاز داشته باشید که  مکالمه‌های ضروری در سفر را بیاموزید. یا قصد داشته باشید دایره‌ی لغات خود را گسترده‌تر سازید. به همین دلیل، مهم است بدانید برای چه منظوری قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید.

یکی از ویژگی‌های مثبت دکتر زبان این است که محصولات متنوعی برای نیازهای متنوع کاربران ارائه می‌دهند. تعدادی از این محصولات شامل موارد زیر است:

انگلیسی واقعی به سبک Friends، انگلیسی ترافیکی، مینی دیکشنری مسافر، مجموعه لغت Word Master و بسیاری دیگر از محصولات و خدمات متنوع است که شما را از رفتن به کلاس زبان بی‌نیاز می‌کند.

به این ترتیب، در کنار یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید در هزینه و زمان رفت و آمد نیز صرفه‌جویی کنید و به جای آن، زمان بیشتری را برای یادگیری صرف کنید.

یادگیری زبان انگلیسی در کشینه با کیفیتی کم نظیر و مناسبترین قیمت با دکتر زبان

در موضوع خرید هرگاه اسم «واسطه» به میان می‌آید تصور پرداخت هزینه‌ی بالاتر در ذهن مشتریان نقش می‌بندد اما در این مورد، کشینه به عنوان مکمل خرید عمل کرده تجربه‌ی خرید را با بازگرداندن بخشی از مبلغ خرید به صورت نقد، برای مشتریان لذتبخش‌تر می‌کند.

درواقع این بار واسطه نه تنها هزینه‌ی اضافه‌تری به مشتریان تحمیل نمیکند بلکه باعث می‌شود مبلغی پول نقد به مشتریان باز گردد!

وبسایت دکتر زبان
Newest Products in learning English

نام کشینه از واژه انگلیسی Cash به معنای پول نقد گرفته شده است. کاربران کشینه پس از ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری، پس از هر خریدی که از فروشگاه دلخواهشان در سایت کشینه انجام می‌دهند، درصد مشخصی از مبلغ پرداختی خود برای خرید را در حساب کاربری خود دریافت می‌کنند. هنگامی که این مبلغ به حد نصاب سی هزارتومان برسد، می‌توانند آن را به حساب بانکی خود منتقل کرده و به صورت نقد دریافت کنند.

از آنجا که کشینه از ابتدای فعالیت به دنبال رفع نیاز کاربرانی از قشرهای مختلف با نیازهای متنوع بوده است، حوزه‌ی فعالیت خود را تنها به فروشگاه‌های پرمخاطب‌تر مانند فروشگاه‌های اینترنتی مد و پوشاک و لوازم خانگی محدود نکرده و حتی فروشگاه اینترنتی آموزشی مانند دکتر زبان را هم برای اعضای خود در دسترس قرار داده است تا افراد بتوانند ضمن یادگیری زبان انگلیسی در خانه یا محل کار و صرفه‌جویی در زمان خود، در هزینه هم صرفه جویی کرده و زبان را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت یاد بگیرند.

 

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *