خانه / اخبار کشینه / کلیک: کشینه بنیانگذار افیلیت مارکتینگ در ایران
کشینه در کلیک

کلیک: کشینه بنیانگذار افیلیت مارکتینگ در ایران

رسانه کلیک – کشینه بنیانگذار افیلیت مارکتینگ در ایران، با خرید اینترنتی درصدی از پول خریدتان را به شما باز می‌گرداند.

اینکه سایتی وجود داشته باشد که پس از خرید اینترنتی، مبلغی را به صورت نقد به حسابتان برگرداند برایتان باورکردنی است؟ آیا سایتی که تمام کوپن‌های تخفیف موجود برای خرید محصولات اینترنتی را به‌صورت خیلی آسان در اختیار شما قرار دهد وجود دارد؟ تصور سایتی که تمام پیشنهادهای استثنایی فروشگاه‌های آنلاین را در یکجا جمع کرده باشد، چقدر برای‌تان شگفت انگیز است؟

وب سایت «کشینه» وبسایتی است که برای اولین بار سیستم افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش را اجرا کرده است. کشینه‌ که از آذر ۹۶ شروع به کار کرده، با مذاکره با فروشگاه های اینترنتی برتر کشور و عقد قرارداد همکاری، به مشتریان خود تضمین می دهد که با خرید به واسطه کشینه‌ از این فروشگاه ها درصد تعریف شده ای از خرید را در قالب کَش بک یا کشینه بازپس دهد.

کشینه در کلیک

سیستم کار کشینه به این صورت است که کاربران پس از ثبت نام در کشینه با موبایل و یا ایمیل خود، می توانند محصول و یا فروشگاه دلخواه خود را جستجو کرده و به صفحه آن فروشگاه در سایت کشینه‌ بروند.

از طریق لینک های موجود وارد وبسایت فروشگاه شده و روند معمولی و همیشگی خرید خود را طی کنند. کشینه با پیگیری خرید انجام شده و پس از اتمام مهلت بازگشت کالا، مبلغ تعهد شده از آن خرید را به حساب کاربری در کشینه‌ منتقل می کند. کاربران پس از رسیدن به حد نصاب ۳۰ هزار تومان می‌توانند موجودی حساب خود در کشینه‌ را به حساب بانکی خود منتقل کنند.

یکی از این ویژگی‌های جذاب این است که به محض عضویت در وبسایت  کشینه‌ ۶ هزار تومان کشینه‌ به عنوان پاداش خوش‌آمدگویی به حسابتان واریز خواهد شد و با معرفی کشینه‌ به دوستانتان، ۸ هزار تومان کشینه‌ دریافت خواهید کرد. پس اگر از کاربرانی هستید که از فروشگاه‌های اینترنتی خرید انجام می‌دهید، این به بعد به راحتی می‌توانید بخشی از هزینه‌ خریدهای خود را پس بگیرید و خریدی به صرفه‌تر و لذتبخش‌تر داشته باشید.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

نمایشگاه ایران جابکس

حضور کشینه در نمایشگاه ایران-جابکس

کشینه اولین وبسایت افیلیت مارکتینگ (Affiliate Marketing) یا همان همکاری در فروش در ایران است. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *