خانه / تجارت الکترونیک / روال کاری کشینه و روند پرداخت پول نقد در آن چگونه است؟
روال کاری کشینه و افیلیت مارکتینگ

روال کاری کشینه و روند پرداخت پول نقد در آن چگونه است؟

در خصوص روال کاری کشینه برای برخی کاربران ابهاماتی وجو داشت که در این مطلب به توضیح این موضوع پرداخته ایم.

ورود اینترنت به ایران، رشد تدریجی و همه‌گیر شدن آن طی زمان، سر آغاز بی‌شمار اتفاق مثبت و سازنده بود. خدماتی که بر بستر اینترنت ارائه شد، و روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده شد، کسب و کارهایی که مبتنی بر اینترنت راه اندازی شدند و افرادی که توانستند در حوزه‌هایی که علاقه‌مند بودند مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد داشته باشند. اینها شاید گوشه‌ای از  اثرات مثبت راه یافتن اینترنت به زندگی روزمره‌ی اکثر افراد جامعه باشد. اما نمی‌توان انکار کرد که سودجویی و کلاهبرداری در هر زمینه‌ای وجود داشته و می‌تواند دیدگاه افراد را نسبت به یک پدیده‌ی خاص تحت تاثیر قرار دهد.

در فضای اینترنت و وب نیز همواره انواع و اقسام ترفندها برای اغفال افراد و کلاهبرداری وجود داشته است. این مسئله اگرچه به تدریج توسط افراد شناسایی شده و دیگر نمی‌توان به آسانی از این راه‌ها اقدام به کلاهبرداری کرد، اما به موازات این مسئله، افراد زیادی نسبت به کسب و کارهای اینترنتی به طور کلی بدبین شدند و همین مسئله عرصه را برای جلب اعتماد نسبت به کسب و کارهای اینترنتی محدودتر کرد.

خرید اینترنتی در کشینه

حتی اگر با روال کاری کشینه آشنایی نداشته باشید، احتمالا اولین نکته‌ای که در مورد آن می‌شنوید این است که در کشینه، کاربر با هر خرید اینترنتی پول نقد دریافت می‌کند. این جمله برای کسانی که روال کاری کشینه را نمی‌شناسند ممکن است عجیب باشد. حتی درراستای موضوع مطرح شده، می‌تواند افراد را نسبت به اینکه ممکن است این جمله هم ترفندی برای  کلاهبرداری است، مشکوک کند. در حالی که با کمی مطالعه در خصوص مدل‌های مختلف مارکتینگ یا بازاریابی و به تبع آن، آشنایی با افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش، به آسانی در خصوص روال کاری کشینه آگاهی پیدا می کنید.

فروشگاه‌های اینترنتی در هر سطحی که قرار داشته باشند، به دنبال بیشتر دیده شدن، جذب بازدید کننده برای وبسایت و درنهایت تبدیل شدن بازدید کنندگان به مشتری هستند. در تمام این مراحل راه‌های مختلفی پیش رو دارند و هرکدام از این راه‌ها بسته به میزان بازدهی، کوتاه مدت یا بلندمدت بودن و بسیاری از فاکتورهای دیگر، هزینه‌های مختلفی در بردارند و فروشگاه‌ها ناگزیرند برای رشد میزان بازدهی کسب و کار و سریع‌تر رسیدن به جایگاه دلخواه، عموما مبالغ قابل توجهی را برای رسیدن به این اهداف هزینه می‌کنند. همکاری با کشینه نیز یکی از راه‌هایی است که می‌تواند چندین هدف را به طور همزمان برای فروشگاه‌های اینترنتی نشانه بگیرد و محقق کند و البته این فرایند را با هزینه‌ی بسیار  کمتری نسبت به خیلی از  راهکارهای تبلیغاتی به نتیجه برساند.

روال کاری کشینه به نحوی است که پس از توافق همکاری با فروشگاه‌های اینترنتی مختلف، لینک این فروشگاه‌ها را در وبسایت خود، در دسته بندی مرتبط قرار می‌دهد. با این روند کشینه مانند یک مرکز خرید گسترده عمل می‌کند که کاربرانش را به خرید از فروشگاه‌های اینترنتی مختلف دعوت می‌کند. کاربران از راه‌های مختلف با فروشگاه‌هایی که در سایت کشینه قرار دارند آشنا می‌شود و از مزیت‌های رقابتی آن‌ها مطلع می‌شود. تبلیغات در خبرگزاری‌های رسمی کشور، بنرهای تبلیغاتی در وبسایت‌های پربازدید، تبلیغات همسان یا native برای دعوت افراد به خرید آنلاین از فروشگاه‌های مختلف و بسیاری از روش‌های دیگر، اقدامات تبلیغاتی کشینه برای جذب کاربران به خرید از فروشگاه‌های اینترنتی است.

خرید اینترنتی در کشینه

تمام این اقدامات برای فروشگاه‌های اینترنتی جذب ترافیک و بازدید به همراه دارد. جذب ترافیک و بازدید در حالت عادی برای سایت‌ها هزینه دربر دارد چرا که میزان بازدید یک سایت در رتبه گوگل و به طور کلی جایگاه سایت تاثیر مستقیم دارد.

اما در کشینه این اتفاق به رایگان برای سایت‌ها انجام می‌شود. درواقع کشینه تنها در صورت انجام خرید موفق از وبسایت‌ها هزینه دریافت می‌کند و این متد بازاریابی، صرفه‌جویی تبلیغاتی برای وبسایت‌ها به همراه دارد.

در آخر اگر بازدید کاربر به خرید منجر شود، فروشگاه اینترنتی طبق توافق قبلی کارمزد یا بخشی از سود خرید انجام شده را به کشینه باز می‌گرداند. از این مبلغ، بخش عمده‌ای به کاربر باز می‌گردد که اساس کار کش بک و افیلیت مارکتینگ به این بخش مربوط می‌شود. به این معنا که وجه تمایزخرید از کشینه، کش بک یا وجه نقدی است که پس از خرید به کاربر بازگردانده می‌شود.

درواقع روال کاری کشینه به شکلی است که فروشگاه‌ها بواسطه‌ی همکاری با کشینه، در هزینه‌های تبلیغات خود صرفه‌جویی می‌کنند و می‌توانند این هزینه‌ی صرفه‌جویی شده را به کاربر بازگردانند تا خرید برای افراد به صرفه‌تر و لذتبخش‌تر شود. با این روند، دیگر دریافت پول نقد پس از خرید فرایند عجیبی نیست. همین حالا شما هم می‌توانید با عضویت در کشینه خریدهای اینترنتی خود را از فروشگاه‌های آنلاین کشینه انجام دهید و پول نقد دریافت کنید و با رسیدن موجودی حساب کاربری به ۳۰ هزارتومان و بیشتر، آن را به حساب بانکی انتقال داده و به صورت نقد دریافت کنید.

همچنین ببینید

کلاس های آموزش مهارت آنلاین نیکزی

کلاس های آموزش مهارت آنلاین نیکزی امروزه تکنولوژی در همه عرصه های زندگی بشر وارد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *