خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / در کیک ساز کیک سفارشی خودتان را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید کیک تولد

در کیک ساز کیک سفارشی خودتان را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید

یکی از ایده‌هایی که صاحبان کسب و کارها برای ایجاد تمایز در نوع خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهند ایجاد کرده‌اند، سپردن بخشی از پروسه‌ی انجام کار، به خود مشتری است. شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که مشتریان از اینکه همه چیز آماده در اختیارشان قرار بگیرد بیشتر لذت می‌برند، اما اولین کسب  و کارهایی که این جسارت را به خرج دادند و بخشی از فرایند آماده‌سازی را به عهده‌ی مشتری گذاشتند، با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شدند.

واقعیت این است که افراد از داشتن حق انتخاب لذت می‌برند. و این اتفاق که بتوانند خودشان در آماده‌سازی سفارششان نقشی داشته باشند، احساس برخورداری از این حق انتخاب را به آنان القاء می‌کند. به عنوان مثال در رستوران‌هایی که افراد به جای سفارش غذایی که محتویات آن از پیش مشخص شده است، خودشان محتویات غذا را انتخاب می‌کنند، این حس لذت بیشتر هنگام خرید وجود دارد. اما این احساس خوشایند، بیشتر از اینکه به خوردن غذای دلخواه ارتباط داشته باشد، به داشتن حق انتخاب برای غذایی که سفارش می‌دهد ارتباط دارد.

خرید اینترنتی کیک

تمام جزئیات کیک تولد یا عروسیتان را خودتان انتخاب کنید

این اتفاق در کسب و کارهای مرتبط با غذا و خوراکی‌های پرطرفدار بیشتر اتفاق می‌افتد. یکی از شگفت‌انگیزترین بخش‌هایی که می‌توان در آن از این امکان استفاده کرد، انتخاب کیک تولد است.  ما به طور معمول برای سفارش کیک تولد یا از میان یکسری کیک با طرح‌های آماده و از پیش انتخاب شده کیکمان را سفارش می‌دهیم و یا پیش از سفارش طرح و طعم آن را انتخاب می‌کنیم، اما در انتخاب جزئیات بیشتر امکانی برایمان وجود ندارد. به همین دلیل اگر بتوانیم کیک تولد خود یا عزیزانمان را با امکان انتخاب تمام جزئیات آن سفارش دهیم، لذت خرید کیک دوچندان خواهد شد. فروشگاه اینترنتی کیک ساز این امکان را برایمان فراهم آورده است.

می‌توان گفت امکان ندارد که صفحه‌ی اصلی فروشگاه آنلاین کیک ساز را ببینید و بلافاصله هوس سفارش یک کیک خوشمزه به سرتان نزند! گرافیک ساده اما جذاب این وبسایت اولین نکته‌ای است که توجه کاربر را به خود جلب می‌کند.

معمولا افراد تصور می‌کنند سفارش کیک به صورت حضوری کم‌دردسرتر و آسانتر از سفارش آن به شکل آنلاین است، اما کیک ساز پیچیدگی این فرایند را به حداقل رسانده و به ساده‌ترین شکل ممکن آن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

خرید اینترنتی کیک تولد

این انتخاب شامل چه مواردی است؟

شکل کیک، جنس اسفنج و مواد وسط کیک و طرحی که می‌خواهید روی کیک زده شود تماما می‌تواند توسط خودتان انتخاب شود.

اگر برای سفارش کیک در انتخاب قنادی حساسیت زیادی دارید، از این جهت نگرانی خاصی وجود ندارد چرا که کیک ساز برای آماده‌سازی کیک شما، با بهترین قنادی ها همکاری و از میان آن‌ها انتخاب می‌کند.

انواع کیک‌هایی که می‌توانید در کیک ساز سفارش دهید شامل کیک‌های زیر است:

کیک تصویری، کیک سفارشی، سفارش از روی مدل و کیک خانگی

سفارش کیک تصویری

برای سفارش کیک تصویری، تمام موارد انتخابی را در اختیار دارید و مانند کیک سفارشی می‌توانید مرحله به مرحله جزئیات کیکتان را انتخاب کنید و برای طرح روی کیک، تصویر مد نظرتان را ارسال می‌کنید تا برروی کیک طراحی شود.

کیک سفارشی

در این قسمت است که کاربر می‌تواند تمام ویژگی‌های کیک مد نظرش را مرحله به مرحله انتخاب کند. این انتخاب از قالب کیک شروع می‌شود. شما می‌توانید از میان قالب‌های دایره، ستاره، قلب، مستطیل و مربع یک گزینه را انتخاب کنید. در مرحله‌ی بعد می‌توانید جنس کیک پایه را انتخاب کنید. این انتخاب‌ها شامل : چیزکیک، کیک اسفنجی، کیک رنگین کمان، کشمشی یا شکلاتی است.

سفارش کیک آنلاین

انتخاب مواد بین برش‌ها و روی کیک، مرحله بعدی سفارش کیک شماست. در این مرحله هم انتخاب‌های وسوسه‌کننده‌ای مثل مربای آلبالو، خامه و توت فرنگی، مخلوط خامه و موز، معجون خامه، موز و گردو در دسترس مشتریان است. اگر به هیچ یک از موارد بالا علاقه نداشتید نیز می‌توانید تنها گزینه‌ی خامه را انتخاب کنید. برای طعم خامه نیز از میان شکلاتی، ساده و موکا (شکلات و قهوه) می‌توانید یک طعم خامه را انتخاب کنید.

انتخابی که بیش از هرچیزی، ظاهر کیکتان را تعیین می‌کند در این قسمت اتفاق می‌افتد: انتخاب جنس رویه‌ی کیک. برای رویه‌ی کیکتان نیز ۵ گزینه‌ی مختلف در اختیار دارید که می‌توانید به تناسب موادی که برای وسط کیک انتخاب کرده‌اید آن را برگزینید. گزینه‌هایی که در کیک ساز برای رویه کیک در نظر گرفته شده است شامل شکلات، ژله، قهوه ، کارامل و خامه می‌شود.

قیمت سفارش نیز پس از انتخاب وزن کیک مشخص می‌شود. ضمن اینکه محصول کیک سفارشی مشمول شرایط حمل رایگان می‌شود.

سفارش کیک از روی مدل

خیلی اوقات پیش می‌آید که ما در یک تصویر یا در یک جشن عروسی یا تولد نزدیکان کیکی را می‌بینیم که به نظرمان زیبا و جذاب است. در این صورت تنها با داشتن تصویر کیک مورد نظر می‌توانیم آن را به کیک ساز سفارش دهیم. با ارسال تصویر کیک و مشخص کردن وزن حدودی آن می‌توانید در زمان مشخص آن را تحویل بگیرید.

کیک خانگی

کیک خانگی نیز از مواردی است که طرفداران خاص خود را دارد و کیک ساز نیز بهترین انواع آن را برای مشتریانش در نظر گرفته است. «کیک خونه» تامین کننده بخش کیک‌های خانگی کیک ساز است که از سال۹۴ تولید کیک‌های خانگی را در حجم زیاد آغاز کرده است. این مجموعه در عین اینکه به کارگاهی با تجهیزات کاملا حرفه‌ای و بهداشتی مجهز است، همواره توانسته است طعم و عطر دلنشین کیک‌های خانگی را در محصولات خود حفظ کند.

فروشگاه اینترنتی کیک ساز

یکی از نکاتی که در مورد جشن‌ها وجود دارد این است که معمولا شلوغی و فشردگی برنامه‌های پیش از جشن و انجام هماهنگی‌ها به نحوی است که کار سفارش کیک و تحویل آن را سخت می‌کند. از این جهت کیک ساز با آسانتر کردن مراحل سفارش کیک و بی‌نیاز بودن کاربران از مراجعه‌ی حضوری برای انتخاب و تحویل کیک، راحتترین روش را برای سفارش کیک در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

همکاری شیرین کشینه و کیک ساز

اگر با کشینه آشنایی داشته باشید، می‌دانید که کشینه اولین وبسایتی است که براساس مدل کش بک فعالیت می‌کند یعنی بخش از مبلغ پرداختی مشتری را به او باز می‌گرداند.

این مدل بر این اساس اتفاق می‌افتد که با هر خرید کاربران کشینه از فروشگاه‌های اینترنتی، بخشی از سود فروش به کشینه بازمی‌گردد و کشینه نیز بخش عمده‌ی این مبلغ را به کاربران باز می‌گرداند.

به این ترتیب اعضای کشینه پس از هر خرید، مبلغی مشخص به صورت نقد در حساب کاربری خود دریافت می‌کنند که این مبلغ پس از رسیدن به تنها ۳۰هزارتومان، قابل انتقال به حساب بانکی و برداشت نقدی است.

پس اگر قصد سفارش کیک به صورت آنلاین را دارید می‌تواند همین حالا از میان فروشگاه های پرتعداد کشینه، کیک ساز را انتخاب کرده، کیک خود را سفارش دهید و پس از خرید بخشی از مبلغ پرداختی خود را به صورت نقد پس بگیرید.

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *