خانه / راهنمای خرید / هنگام خریدن تردمیل برای استفاده خانگی به چه نکاتی توجه کنیم
خرید تردمیل

هنگام خریدن تردمیل برای استفاده خانگی به چه نکاتی توجه کنیم

هرآنچه که باید پیش از خریدن تردمیل هنگام تست به آن توجه کنیم

خریدن تردمیل هم مانند هر وسیله ورزشی دیگری نکات خاص خود را دارد که باید پیش از خرید آن‌ها را لحاظ کرد. قیمت تردمیل‌ها از چندصدهزار تومان تا یک میلیون تومان متغیر است، اما تشخیص اینکه کدام تردمیل چقدر ارزش هزینه کردن دارد، بدون آگاهی از یکسری نکات، امکان‌پذیر نیست.

در گام اول باید دید خریدن تردمیل را با چه هدفی انجام می‌دهید. تردمیل می‌تواند برای پیاده روی روزمره، دویدن و یا تمرینی برای پیاده روی های طولانی حین کمپینگ یا کوهنوردی استفاده شود. برای هریک از این کاربردها باید به دنبال ویژگی‌های خاصی باشیم که بتواند پاسخگوی نیازهایمان باشد.

استحکام و تعادل تردمیل

اگر تردمیل را در مغازه امتحان می‌کنید، هرنوع حرکتی که قصد دارید بعدا روی آن انجام دهید را، هنگام امتحان کردن انجام دهید. دست‌هایتان را به دستگیره‌ها بگیرید و به آن‌ها تکیه دهید و سپس شروع به دویدن کنید. بسیاری از افراد این اشتباه را انجام می‌دهند که پیش از خریدن تردمیل هنگام تست، تنها روی آن راه می روند. سپس هنگامی که آن را به خانه می برند و پس از اولین بار دویدن، لرزش‌های آن را مشاهده می‌کنند، دیگر استفاده‌ی منظم از آن را کنار  می گذارند و معمولا دیگر نمی‌توانند با خیال راحت از وسیله ورزشی‌شان استفاده کنند.

قیمت تردمیل

آلودگی صوتی

تا پیش از  به وجود آمدن تکنولوژی‌های جدیدی که باعث کمتر شدن صدای تردمیل‌ها شود، تقریبا مدلی وجود نداشت که بی‌صدا کار کند، اما در حال حاضر تردمیل‌های باکیفیت، خیلی کم‌صداتر هستند و برای استفاده خانگی مناسب‌اند. در اتاق‌ها و فضایی کوچک که صدا بیشتر می‌پیچد، خصوصا اگر در حال تماشای تلویزیون یا شنیدن موسیقی نیز باشید، ممکن است در یک لحظه به خودتان بیایید و ببینید در انبوهی از صداهای مختلف محاصره شده اید.

عرض دستگاه تردمیل

عرض دستگاه باید بین ۴۵ تا ۵۰ سانتی‌متر باشد تا هم برای راه رفتن و هم برای دویدن، مناسب و ایمن باشد. در اکثر دستگاه‌های تردمیل، این اندازه به طور متوسط، اندازه‌ی استانداردی محسوب می‌شود. اما موضوع سردرگم‌کننده بیشتر طول کمربند دستگاه است. (قسمتی که راه رفتن روی آن انجام می‌شود را اصطلاحا کمربند تردمیل می‌نامند.)

طول دستگاه باید حداقل از ۱۲۰ سانتی‌متر آغاز شده و برای افراد بلند قد، تا ۱۴۰ سانتی متر بالاتر می رود.

خرید اینترنتی تردمیل

شیب تردمیل

تمرین با تردمیل چه برای تناسب اندام باشد و چه برای تمرینات مسابقات دو حرفه‌ای، افراد باید به میزان شیبی که دستگاه می‌تواند داشته باشد، توجه کنند. برای افرادی که برای تناسب اندام از تردمیل استفاده می‌کنند شیب ۱۰% عدد مناسبی به نظر می‌رسد. کسانی که به دنبال سطح بالاتری از آمادگی جسمانی هستند یا قصد دارند یک دوره مسابقه را با تمرین سخت برای خودشان شبیه سازی کنند، باید به دنبال تردمیل های پیشرفته‌تری باشند که طیف وسیع‌تری از شیب را دارا هستند، چرا که ممکن است بخواهند تمرین دویدن در تپه‌های شیبدار را تمرین کنند.

قدرت موتور

یک موتور با حداقل ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ وات برای افرادی که پس از خرید تردمیل به میزان قابل توجهی از آن استفاده می‌کنند، مناسب است.

 

ویژگی های گفته شده، برای خریدن تردمیل به منظور استفاده خانگی کاربرد دارد. اگر به دنبال خرید تردمیل با قیمت مناسب هستید، میتوانید در فروشگاههای تجهیزات ورزشی کشینه این وسیله ورزشی را آنلاین بخرید و با دریافت بخشی از مبلغ خود به صورت نقد، خریدی بصرفه تر داشته باشید.

همچنین ببینید

خشکشویی آنلاین

خشکشویی آنلاین بخار

خشکشویی آنلاین دنیای اینترنت هر روز در حال پیشرفت می باشد. همه روزه وب سایت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *