خانه / تکنولوژی / بی‌ام‌ و نمونه جدیدی از خودروی i3 را در سال ۲۰۱۷ معرفی می‌کند

بی‌ام‌ و نمونه جدیدی از خودروی i3 را در سال ۲۰۱۷ معرفی می‌کند

بی‌ام‌و منتظر آینده نمی نشیند تا برنامه‌های ماشین الکتریکی خود را پیش ببردمنابع ولت (Welt) ادعا می‌کنند که این خودروساز در سال ۲۰۱۷، خودروی i3 بازطراحی شده را که هم از نظر زیبایی و هم فنی بهبود یافته است، عرضه خواهد کرد. باتری جدید این خودرو، مسافت طی شده توسط خودرو را از ۱۸۶ مایل افزایش داده است. مشخص نیست که خودرو چه مسافت بیشتری را طی خواهد کرد، اما تفاوت آن قابل توجه خواهد بود. البته این تفاوت به اندازه‌ی جهش ۵۰ درصدی به روز رسانی قبلی نخواهد بود. به عبارت دیگر، این تفاوت آن قدر خواهد بود که یک رفت و آمد دیگر نیز انجام دهید یا به شهری در همین نزدیکی بروید.

این طراحی دوباره، ظاهری جدید به جلو و عقب ماشین بخشیده است. هنوز جزییات این تغییرات به بیرون درز نکرده است. آنچه می‌دانیم این است که این خودرو قطعا EV است و ظاهر جعبه مانند و شلوغی دارد که با ظاهر شیک BMWهای معمول و مدل جدید کمپانی تسلا، مدل ۳، در تضاد است. یک طراحی دوباره برای خودرو جهت جلب خریدارانی که ظاهر جدید را دوست ندارند، به نظر ضروری می‌رسد.

بهبودهای صورت گرفته خوشایند هستند. اما با این حال، i3 با وجود اصلاحاتش رقابت‌های سختی در پیش رو دارد. تسلا در حال حاضر برای مدل ۳ خود، ۲۱۴ مایل در ازای هر بار شارژ را وعده داده است. چوی بلت (Chevy Bolt) نیز ۲۳۸ مایل را پشت سر می‌گذارد. کلاوس فرالیش (Klaus Frölich) از شرکت  بی‌ام‌و می‌گوید که فکر نمی کند تنها عامل ارزش گذاری یک خودروی EV میزان مسافتی باشد که می‌تواند طی کند. با این حال این عامل آن قدر مهم است که کمپانی نمی تواند از رقبای خود باز بماند.

همچنین ببینید

تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو

تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو برای انجام سفرهای درون شهری، همه ما سالها از اتوبوس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *