خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / بیمه اینترنتی بیمه بازار
بیمه بازار

بیمه اینترنتی بیمه بازار

موضوع بیمه یکی از مهمترین مسائل دنیای امروز است که همه به اهمیت آن پی برده اند. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه های گوناگونی از این دست وجود دارند که برای هر بخش قابل استفاده اند. از زمانی کهفروشگاه های اینترنتی رونق پیدا کرده اند، در همه زمینه ها اینترنت وارد شده است. در همین بخش نیز خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث و سایر بیمه در حال گسترش است و شرکت های مختلفی در این زمینه در حال فعالیت هستند. بیمه بازار شرکتی است که به عنوان نخستین وبسایت خرید بیمه آنلاین در ایران فعالیت می کند. وجود امکاناتی چون کد تخفیف بیمه بازار، خرید بیمه شخص ثالث، بیمه بازار موتور سیکلت، بیمه بدنه و غیره جزو بهترین گزینه ها برای خرید از این وبسایت است که با هم در مجله کشینه به بررسی آن می پردازیم.

بیمه برتر بیمه بازار
بیمه برتر بیمه بازار

بیمه بازار چیست؟

همانطور توضیح داده شد، وبسایت بیمه بازار در واقع هم سامانه آنلاین برای خرید بیمه است که با هزینه کمتری انواع بیمه را از شرکت های بیمه ای مختلف در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید خدمات مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و خرید آنلاین را در بیمه بازار دریافت نمایید. مقایسه قیمت بیمه‌های خودرو ( بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه)، بیمه آتش سوزی و بیمه عمر‌ مطابق با آخرین تغییرات شرکت‌های بیمه (ایران، پارسیان، آسیا، البرز و…) می‌باشد و تمامی مراحل مقایسه قیمت بیمه، تمدید و خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و عمر تحت نظارت بیمه مرکزی ایران است. انتخاب تنها بر اساس قیمت کافی نیست بلکه عواملی چون میزان رضایت از پرداخت خسارت و اعتبار شرکت‌ها بر پایه اطلاعات شفاف و بیطرفانه در خرید بیمه موثر است.

 

Bimebazar insurance
بیمه بازار

 

امکانات و خدمات بیمه بازار:

بیمه بازار امکان مقایسه و خرید آنلاین از شرکت‌های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از جمله ایران، آسیا، البرز، پارسیان، پاسارگاد، رازی، دانا، کارآفرین، نوین را برای مشتریان ایجاد نموده است. مشتریان می‌توانند به‌راحتی و با چند کلیک شرکت‌های بیمه و مشخصات آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان با یکدیگر مقایسه کرده و پس از خرید آنلاین، بیمه‌نامه را در همان روز تحویل بگیرند.

بیمه اینترنتی بیمه بازار
بیمه اینترنتی بیمه بازار

بیمه‌بازار علاوه بر مقایسه و فروش آنلاین بیمه خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد که به آن اشاره می‌کنیم:

  • ارائه اطلاعات شفاف و بی‌طرف شرکت‌های بیمه
  • امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه
  • خرید ساده تنها با چند کلیک
  • تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه
  • مشاوره تخصصی رایگان
  • ارائه خدمات به کل کشور
  • تحویل به تمامی نقاط کشور
  • پاسخگویی سریع به مشتریان
  • پشتیبانی مناسب مشتری

چطور باید از بیمه بازار بیمه تهیه کنیم؟

بیمه بازار با ایجاد سامانه آنلاین خرید بیمه، تمامی امکانات مربوط به هر شرکت را در اختیار شما قرار می دهد تا با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید در صورت نیاز با مشاورهای آنها تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید. پس از انتخاب بیمه مورد نظر، درخواست خرید خود را ثبت کرده و اطلاعات را تکمیل نمایید. پس از پرداخت حق بیمه، سفارش شما کامل می شود که اگر تا قبل از ساعت ۵ عصر سفارش تکمیل شود، می توانید در همان روز بیمه را تحویل بگیرید. پس از تکمیل بیمه نامه، می توانید بصورت رایگان در محل مورد نظر آن را دریافت کنید.

 

Bimebazar homepage
بیمه آنلاین بیمه بازار

 

اصطلاحات استفاده شده در بیمه بازار:

  • در شرکت و وبسایت بیمه بازار، مشتری، کاربر، بیمه گذار و خریدار همه به کسی اطلاق می شود که با ورود به وب سایت بیمه بازار مشخصات بیمه نامه ی مورد نظر خود را وارد کرده و به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام به درج سفارش می کند. در واقع بیمه گذار به طور کلی شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در بیمه نامه ذکر می گردد و پرداخت حق بیمه را تعهد می نماید.
  • بیمه گر به شرکت بیمه ای اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بیمه نامه قـید شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقــرر در بیمه نامه را به عهده می‌گیرد.
  • بیمه شده شی یا شخصی است که احتمال تحقق خطر یا خطرات مشمول بیمه نامه، برای آن موجب انعقاد بیمه نامه می گردد.
  • محصول به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و… اطلاق می شود که از جانب وبسایت بیمه بازار به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.
  • بیمه بازار در مقطع فعلی صرفا به مشتریان حقیقی که صرفا مصرف کننده نهایی باشند خدمات ارائه می‌کند. لذا طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده (همچنین کاربر، بیمه گذار و خریدار) هر شخص حقیقی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

همکاری کشینه با بیمه بازار

با گذشت مدتی از فعالیت کشینه و افزایش روزافزون تعداد کاربران و اعضای کشینه، در حال حاضر بسیاری از افراد با نحوه کار کشینه آشنایی دارند و افیلیلت مارکتینگ را میشناسند. درواقع کشینه اولین وبسایتی است که مدل خرید اینترنتی با سیستم کَش بک یا بازگشت بخشی از پول را به صورت نقد به کاربران راه اندازی کرده است. نحوه همکاری با بیمه بازار نیز به همین شکل است که کاربر با مراجعه به وبسایت کشینه، از دسته بندی خدمات => بیمه به وبسایت بیمه بازار رفته و بیمه مورد نظر خود را پس از مقایسه و بررسی خریداری میکند. پس از خرید، با توجه به همکاری و توافق بین کشینه و بیمه بازار، بخشی از مبلغی که برای خرید بیمه پرداخت می شود، به حساب کاربری شخص باز میگردد و پس از رسیدن به حد نصاب  ۳۰ هزارتومان، می تواند آن را با انتقال به حساب بانکی خود، به صورت نقد دریافت کند.

به این ترتیب، پس از پیوستن بیمه بازار به کشینه، اعضای کشینه میتوانند بیمه خود را با به صرفه ترین تعرفه ممکن خریداری کنند و پس از خرید پول نقد دریافت کنند.

کشینه، بهینه ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *