خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / سفارش آنلاین از بهترین کافه ها در بامارو با دریافت کشینه
سفارش آنلاین از کافی شاپ

سفارش آنلاین از بهترین کافه ها در بامارو با دریافت کشینه

 سیستم موقعیت یاب جهانی یا GPS چطور کار می کند؟

یکی از امکاناتی که با نفوذ بیشتر اینترنت  در میان مردم، مورد استفاده افراد قرار گرفت، استفاده از امکان GPS و نقشه‌هایی بود که علاوه بر مکان فعلی افراد، اطلاعاتی به روز و دقیق از وضعیت ترافیک و بسیاری اطلاعات دیگر را نیز در اختیار کاربران قرار می‌داد. این امکان زمینه‌ی ارائه خدماتی بر بستر اینترنت قرار گرفت که می‌توانست کسب درآمد را برای افراد به همراه داشته باشد.

اما پیش از پرداختن به اینکه کسب و کارها چگونه توانستند از این امکان به کسب درآمد برسند، شاید برایتان جالب باشد که بدانید سیستم GPS چگونه کار می‌کند.

سیستم موقعیت یاب جهانی یا Global Positioning System که به اختصار GPS خوانده می‌شود،  مجموعه ای از ۲۴ ماهواره در ۶ مدار مختلف هستند که زمین را دور می زنند و به موتورهای کوچکی مجهز هستند تا همیشه در مدار و مسیر صحیح باقی بمانند.

این ماهواره‌ها از محاسبات ریاضی ساده‌ای برای انتشار اطلاعات بهره می گیرند که این اطلاعات به عنوان طول، عرض و ارتفاع جغرافیایی، توسط گیرنده های زمین ترجمه می شوند.

مدار ماهواره های GPS

سیستم GPS به طور رایگان در سراسر جهان قابل استفاده است. ماهواره‌های GPS روزی دوبار در یک مدار دقیق دور زمین می گردند، و سیگنال های حاوی اطلاعات را به زمین می فرستند.

سرویس نقشه گوگل یا google maps  نیز سرویسی است که مورد استفاده افراد در سراسر دنیاست که تصاویر ماهواره‌ای را از نقاط مختلف دنیا در اختیار کاربران می‌گذارد. این تصاویر شامل نقشه خیابان‌ها، تصاویر پانورامای۳۶۰ درجه، وضعیت ترافیک خیابان‌ها (که به ساعت و دقیقه به روز می‌شوند)، و نشان دادن بهترین مسیر و زمان طی شدن مسافت در حالت‌های مختلف(پیاده، با وسایل نقلیه عمومی، اتومبیل شخصی) می‌شود.

گوگل مپ یک API نیز در سرویس خود ارائه می‌کند تا نقشه‌ها امکان جاسازی یا  embed شدن در سایت‌های مختلف را داشته باشند. یکی از سرویس‌های جذاب گوگل مپس یا نقشه گوگل، امکان ثبت مکان‌های مختلف بر روی نقشه است. بسیاری از کسب و کارها و مکان های تجاری می‌توانند با پین کردن و نامگذاری مکان موردنظر به نام کسب و کار خود، یافتن آن را برای دیگران آسانتر کنند. این امکان با مشارکت هرچه بیشتر افراد برای ثبت مکان‌های مختلف، نقشه گوگل را به دیتابیس یا بانک اطلاعاتی ارزشمندی تبدیل کرده است. گفته می‌شود این سرویس گوگل، به عنوان پرکاربردترین اپلیکیشن در  گوشی‌های هوشمند سراسر دنیا لقب گرفته است چرا که طبق آمار، بیش از ۵۴% گوشی‌های هوشمند حداقل یک بار از این اپلیکیشن استفاده کرده‌اند.

سرویس گوگل مپ

با توجه به امکانات موجود در زمینه مکان یابی و یافتن مکان‌های تجاری مختلف، این بستر فراهم شد تا ایده‌های مختلفی برای کسب درآمد از این سیستم توسط افراد خلاق در سراسر جهان به کار بسته شود. در ایران نیز کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که خدماتی را برمبنای این سرویس‌ها ارائه می‌دهند.

بامارو، سرویس سفارش آنلاین از نزدیکترین کافی شاپ ها

یکی از این کسب و کارهای آنلاین، سرویس سفارش آنلاین بامارو است که در این مطلب به تفصیل به شرح خدمات آن می پردازیم.

معمولا برای هرفردی موقعیت‌هایی پیش می آید که در مکانی قرار بگیرد که به خوبی آن‌جا را نشناسد. این موقعیت هنگامی پیچیده‌تر می‌شود که قرار باشد در مکان ناشناس به دنبال کافه ای برای دیدار یا جایی برای صرف غذا باشد. اگر کاربر گوگل مپس باشید، می‌دانید که نقشه گوگل معمولا اطلاعاتی در خصوص آدرس کافه و شماره تماس آن در اختیار کاربران می گذارند. اطلاعات بیشتر، می‌تواند شامل تصاویری از کافه‌ها و رستوران‌ها باشد که توسط پرسنل آن‌ها روی نقشه بارگذاری شده است. برای استفاده از امکانات بیشتر می‌توانید از سرویس‌هایی مثل بامارو استفاده کنید.

 اما بامارو چه امکاناتی را در اختیار افراد قرار می‌دهد؟

اگر می‌خواهید در سفارش از کافه‌های مختلف در سراسر تهران، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید، بامارو سرویسی است که امکان سفارش آنلاین را در اختیار شما می‌گذارد.

بامارو وبسایت و اپلیکیشنی است که با مراجعه به آن و ایجاد پنل کاربری با وارد کردن مشخصاتی نظیر نام و شماره تماس، می‌توانید مجموعه‌های اطراف خود را مشاهده کنید.

تا به اینجای کار با سرویسی شبیه به گوگل مپ و بسیاری از سرویس‌های داخلیِ دیگر سر و کار داریم، اما تمایز با مارو در امکان ثبت سفارش آنلاین برای صرفه جویی در زمان است. به نحوی که شما پس از مراجعه به کافه نیازی به منتظر ماندن برای آماده شدن سفارش خود نیستید.

سفارش آنلاین از کافه با بامارو

مجموعه بامارو در نقاط مختلف تهران، با بهترین کافه‌های هرمنطقه همکاری دارد و کاربران در هر نقطه از شهر، امکان سفارش آنلاین از کافه‌های متعددی را در اختیار دارند. همچنین اگر تمایل به تحویل سفارش خود در محل را دارند نیز می‌توانند از بامارو استفاده کنند.

اما صرفه جویی در هزینه ها چطور در بامارو اتفاق می‌افتد؟

اگر کافه باز هستید و به طور مرتب هزینه زیادی برای استفاده از کافه‌های مختلف هزینه می‌کنید، بامارو مناسب‌ترین سرویس برای صرفه جویی در هزینه‌های شماست. در بامارو پلن‌های مختلفی برای استفاده افراد و شرکت‌ها از کافه‌های مختلف وجود دارد. در سرویس اولیه یا برنزی، سفارش‌ آنلاین کاربران هزینه ارسال دارد، تا میزان ۱۰% پایین‌تر از منو می‌توانید از تخفیف بامارو استفاده کنید و پرداخت کامل را برای سفارشتان انجام می‌دهید. اما در صورت ارتقاء پنل کاربری، به کاربر نقره‌ای می توانید تا ۳۵% پایین‌تر از منو، هزینه‌ی سفارشات خود را پرداخت کنید. ضمن اینکه برای سفارش‌های بالای ۵ آیتم ارسال به صورت رایگان انجام می‌شود.

اما شگفت انگیزترین تعرفه‌ی استفاده از بامارو، تعرفه طلایی است که برای شرکت‌ها و افرادی که به دفعات متعدد از کافه‌های مختلف استفاده می‌کنند، مناسب است. در این تعرفه شما می‌توانید تا بیش از ۵۰% نسبت به منوی کافه از تخفیف بامارو استفاده کنید، ضمن اینکه ارسال سفارش آنلاین به طور رایگان انجام می‌شود و علاوه بر طراحی منوی اختصاصی، می‌توانید برای پرداخت هزینه‌ها از امکان قسط بندی هزینه‌ها  استفاده کنید.

وبسایت بامارو

همکاری کشینه و بامارو برای صرفه جویی هرچه بیشتر در هزینه استفاده از کافی شاپ ها

کشینه در بازار کسب و کار اینترنتی ایران، اولین پلتفرمی است که مطابق با مدل افیلیت مارکتینگ و برمبنای کش بک سرویس می‌دهد. افیلیت مارکتینگ یا فروش رابطه‌ای در کشینه به این شکل اتفاق می‌افتد که لینک وبسایت‌هایی که محصول یا خدمت خاصی را به صورت اینترنتی ارائه می‌دهند، پس از توافق برای همکاری، برروی وبسایت کشینه قرار می‌گیرد تا کاربران کشینه از این طریق با این فروشگاه‌های اینترنتی آشنا شده و از آن‌ها خرید انجام دهند.

هربار که خریدی از طریق کشینه انجام می‌شود، فروشگاه آنلاین موردنظر (به طور مثال بامارو) مبلغی را به عنوان پورسانت به کشینه پرداخت می‌کند. کشینه نیز طبق مدل فعالیت خود که بر مبنای بازگرداندن بخشی از مبلغ خرید به صورت نقد به کاربر است، بخش عمده این مبلغ را به حساب کاربری بازمی گرداند. هرگاه این مبلغ به حد نصاب ۳۰هزارتومان برسد، کاربر کشینه می‌تواند آن را به حساب بانکی خود منتقل کرده و به صورت نقد دریافت کند.

کشینه بهینه‌ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *