خانه / فروشگاههای اینترنتی کشینه / خرید کتاب با تخفیف و دریافت پول نقد از کتابفروشی اینترنتی سی بوک
مطالعه کتاب

خرید کتاب با تخفیف و دریافت پول نقد از کتابفروشی اینترنتی سی بوک

اقدام عملی به جای شعار تشویق به مطالعه!

افراد بامطالعه معمولا ویژگی‌های جالبی دارند. یکی از این ویژگی‌ها علاقه آنها به تشویق دیگران به کتابخوانی است. اما روش‌های متفاوت و متنوعی برای دعوت افراد به کتابخوانی وجود دارد. تیم سی بوک سخت‌ترین و شاید در عین حال اثرگذارترین راه یعنی کمک به افراد برای تهیه آسان‌تر کتاب را انتخاب کرده‌اند.

همه‌ی ما برای کتاب نخواندن بهانه‌های زیادی داریم. یکی از این بهانه‌ها کمبود وقت برای رفتن به خرید کتاب یا دور بودن از کتابفروشی‌هاست. مجموعه ۳۰ بوک به طور خلاصه کاری کرده است تا دیگر برای مطالعه‌ی پایین نتوانیم بهانه‌ی سختی تهیه کتاب را بیاوریم.

سی بوک حاصل همفکری چند جوان کتابخوان است که در نقطه‌ای تصمیم گرفتند ایده‌شان را عملی کنند و با فروش کتاب به صورت آنلاین و خدمات رسانی مطلوب به مخاطبان، کاری کنند که کتاب‌ها بتوانند به دوردست‌ترین نقاط سفر کنند و به دست علاقه‌مندان برسند.

سی بوک

قدم زدن در میان قفسه های دیجیتالی کتاب

شاید بتوان گفت خرید کتاب کمی متفاوت با دیگر خریدهاست. بسیاری از افراد خریدن کتاب را بهانه‌ای می‌دانند که به کتابفروشی‌های بزرگ سر بزنند و از قدم زدن در میان قفسه‌ها و ورق زدن کتاب‌ها لذت ببرند. در این بین کتاب‌های مورد نظرشان را نیز خریداری کنند. این شاید ایده آل‌ترین شکلی خرید کتاب است که لذت خاص خود را نیز دارد، اما مسائلی که ما امروزه پیش رو داریم، مشغله‌های کاری و ذهنی، شلوغی و ترافیک، کمبود وقت برای اختصاص دادن به خرید کتاب و…باعث شده است نتوانیم به طور منظم برای خرید آن برنامه‌ریزی کنیم و علیرغم میل و علاقه شخصی، مدت‌ها از خرید آخرین کتاب بگذرد و هنوز فرصتی برای پربارتر کردن کتابخانه شخصی‌مان نداشته باشیم.

تمام این عوامل باعث شده است خرید آنلاین کتاب یک  مسیر بسیار دلپذیر و آسان برای رسیدن به کتاب‌های مورد علاقه‌مان باشد. اگرچه خرید کتاب دیجیتال هم گزینه‌ای است که پیش رویمان قرار دارد اما برای بسیاری از افراد، در دست گرفتن کتاب، لمس کاغذ‌ها، توانایی نوشتن یادداشت در حاشیه کتاب‌ها و بسیاری از ویژگی‌های دیگر باعث می‌شود کماکان کتاب کاغذی نسبت به کتاب دیجیتال گزینه‌ی پرطرفدارتری باشد.

مطالعه ادبیات

برای خرید در سی بوک کار بسیار آسانی در پیش دارید. برای ثبت نام نیاز به اطلاعات زیادی نیست و تنها با وارد کردن ایمیل و شماره همراه می‌توانید حساب کاربری ساخته و وارد دنیای هیجان انگیز کتاب‌ها شوید.

کتاب های سی بوک به یک حوزه مشخص محدود نمیشود

سی بوک در نگاه اول پیشنهادهای وسوسه کننده‌ای برای مخاطبان در آستین دارد. ترتیب کتاب‌ها در صفحه اصلی وبسایت به گونه‌ای است که کتاب‌های پرفروش در بالاترین ردیف در دید مخاطبان قرار دارد. همین نکته و آگاهی از اینکه کدام کتاب‌ها با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه شده‌اند، می‌تواند راهنمایی خوبی برای خرید کتاب باشد. نکته جالب در خصوص کتاب‌های پرفروش این است که معمولا به یک دسته بندی خاص (مثلا ادبیات) محدود نمی‌شوند و موضوعات متنوعی مانند روانشناسی، زندگینامه افراد، داستان و شعر و… دارند.

در دسته‌ی بعدی می‌توانید تازه‌های نشر را ببینید. اگر درباره کتاب‌های جدید که ممکن است از پیش با آن‌ها آشنا نباشید، نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، در ۳۰ بوک می‌توانید اطلاعاتی از قبیل موضوع کتاب، قطع آن، تعداد صفحات و وزن تقریبی کتاب را می‌توانید ببینید. البته نظرات کاربران نیز برای افرادی که قصد خرید کتاب را دارند قابل مشاهده است اما معمولا در دسته‌بندی تازه‌ها، به دلیل جدید بودن کتاب‌ها، نظرات کمتری ثبت می‌شوند و اطلاعات موجود در حد موضوع کتاب، نام مترجم و ویژگی‌های ظاهری آن است.

اما یکی از بخش‌های مهم سی بوک، بخشی است که به کتاب‌های کودک و نوجوان اختصاص داده شده است. پیش‌تر در مجله کشینه درباره اهمیت تشویق کودکان و نوجوانان به مطالعه و تاثیر آن در تقویت فرهنگ مطالع در جامعه صحبت کرده‌ایم. واقعیت این است که اگر در سنین پایینتر، بتوانیم کتاب‌های جذاب و محتواهای مناسب سن کودکان و نوجوانان در اختیار آنان قرار دهیم، قدم مهمی در راستای علاقمند کردن آنان به مطالعه و ادامه پیدا کردن این فرایند در سنین بالاتر برداشته‌ایم. تمایل به مطالعه در سنین کودکی و نوجوانی می‌تواند درونی شود و این اثرگذارترین اقدامی است که می‌تواند در راستای افزایش و تقویت فرهنگ مطالعه در جامعه موثر باشد. به همین دلیل بخش کودکان و نوجوانان برای پدر و مادرانی که به دنبال تهیه کتاب‌های مناسب برای فرزندانشان هستند و در عین حال ممکن است فرصت کافی برای مراجعه به کتابفروشی‌ها نداشته باشند، بسیار مفید و کارآمد است.

سی بوک از بخش پررونق بازار کتاب یعنی کتاب‌های کمک درسی نیز غافل نشده و برای مقاطع مختلف درسی، کتاب‌های کمک درسی را برای خرید در دسترس مشتریان گذاشته است.

کتابفروشی اینترنتی

اگرچه سی بوک خود را به عنوان فروشگاه آنلاین کتاب معرفی کرده است اما می‌توان گفت این فروشگاه اینترنتی شباهت بسیاری به یک کتابفروشی فیزیکی دارد که علاوه بر داشتن تنوع فوق العاده در کتاب‌ها، برخی دیگر از محصولات فرهنگی مانند لوازم تحریر، بازی‌های فکری و آموزشی، انواع تابلو، تقویم و دیگر لوازم تزیینی مانند ساک های کادویی را نیز می‌توان در آن دید و خریداری کرد.

همکاری کشینه و سی بوک

خرید از سی بوک به راحتی با سفارش کتاب و پرداخت اینترنتی امکان‌پذیر است اما ما پیشنهادی برای خرید ارزانتر کتاب داریم. کشینه واسطه‌ای است که خرید ارزانتر کتاب را (و البته هر محصولی که قابل خرید به صورت اینترنتی باشد) امکان‌پذیر کرده است.

سی بوک جزء فروشگاه هایی است که با کشینه همکاری دارد و این یعنی کاربران می‌توانند خرید کتاب را با دریافت پول نقد همراه کنند چرا که در کشینه هیچ خریدی بدون دریافت پول انجام نمی‌شود.

نحوه کارکرد  کشینه به نحوی است که برای تمام خرید‌های اینترنتی، بخشی از مبلغ خرید را به صورت نقد به کاربر بازمی گرداند. این سیستم در قالب افیلیت مارکتینگ بر مبنای کش بک برای اولین بار توسط کشینه در ایران در حال اجراست. اگر با این متد آشنایی ندارید، در مجله کشینه به طور مفصل درباره افیلیت مارکتینگ و کش بک صحبت کرده‌ایم. در حال حاضر شما می‌توانید به آسانی از ظریق کشینه وارد سی بوک شده و کتاب‌های مورد نظرتان را خریداری کنید. اگر در تهران باشید، حداکثر ظرف دو روز کاری، و اگر شهرستان باشید ظرف ۳ تا ۷ روز کاری کتاب‌هایتان را تحویل خواهید گرفت. علاوه بر کتاب‌ها، بخشی از مبلغ خریدتان را نیز پس از خرید آنلاین در کشینه دریافت خواهید کرد، و با رسیدن این مبلغ به سی هزارتومان می‌توانید آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید و نقد تحویل بگیرید.

کشینه، بهینه‌ترین خرید آنلاین

همچنین ببینید

خرید بلیط هواپیما

الی گشت

با الی گشت سفر کنید! هنگامی که تصمیم به سفر کردن می گیریم، طیف گسترده …

یک دیدگاه

  1. خرید کتاب های روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *