خانه / راهنمای خرید / خشکشویی آنلاین بخار
خشکشویی آنلاین

خشکشویی آنلاین بخار

خشکشویی آنلاین

دنیای اینترنت هر روز در حال پیشرفت می باشد. همه روزه وب سایت های جدید با امکانات به روز طراحی می شوند که بسیاری از مشکلات انسان ها را حل می کنند. وب سایت ها فروشگاهی که این روز ها تعداد آنها در حال افزایش می باشد باعث آسانی زندگی بسیاری از مردم شده است. بسیاری از خدمات به صورت آنلاین در حال ارائه می باشد. در این مقاله سعی داریم تا یکی از خدمات آنلاین که برای بسیاری از مردم مورد استفاده بوده است را معرفی کنیم. و آن خشکشویی آنلاین است.

اولین بار در ایران وب سایت بخار خشکشویی آنلاین را راه اندازی نمود. همانطور که از نامش پیدا است. این وب سایت خدمات مربوط به خشکشویی و اتوشویی آنلاین را ارائه می دهد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

لباس هایت را آنلاین بشور

با گذشت زمان سختی های زندگی و برآوردن نیاز های آن سخت تر از قبل می شود. به طوری که بسیاری از افراد در طول روز برای انجام شخصی ترین کار خود نیز دچار کمبود وقت می شوند. از این رو وب سایت های فروشگاهی و ارائه دهنده خدمات آنلاین می تواند آن ها را در حل مشکلاتشان یاری کنند.

از این پس دیگر لازم نیست برای شستن لباس ها به خشک شویی مراجعه نمایید. کافیست به سایت بخار رجوع کنید. با ایجاد حساب کاربری در این وب سایت می توانید بدون مراجعه به خشکشویی لباس هایتان را شسته و اتو کشیده تحویل بگیرید. اما چگونه این کار امکانپذیر است؟

بعد از ثبت نام در سایت بخار مراحل ثبت سفارش امکانپذیر است. شما می توانید نوع لباس، نوع شستشو و باقی موارد را برای خشکشویی بخار مشخص کنید. بعد از ثبت درخواست در کمتر از ۲۴ ساعت و به صورت کاملا فوری، پیک بخار به هر کجا که مشخص کنید حضور پیدا می کند. البسه شما را تحویل می گیرد و مراحل شستشوی آنها آغاز می شود. باز هم کمتر از ۲۴ ساعت سفارشات شما به صورت رایگان ارسال می شوند.

اینگونه هم در وقت رفتن به خشکشویی برای تحویل دادن و تحویل گرفتن لباس ها صرفه جویی می شود و هم در هزینه رفت و آمد به خشکشویی.

تضمین خشکشویی بخار

بخار این تضمین را به شما می دهد که انواع مختلف البسه شما را با مواد شوینده درجه یک و با حفظ کیفیت آن شست و شو می دهد.  تمامی مراحل اتوشویی و خشک شویی توسط افراد حرفه ای و ماهر و آموزش دیده طی می شود. و در آخر با بسته بندی دقیق و زیبا سفارشات شما رایگان ارسال می گردد.

این خدمت نوین سبب شده است هر روز بر تعداد کاربران سایت بخار افزوده شود. زیرا همه می دانند که با استفاده از خدمات آنلاین وقت آنها به هدر نخواهد رفت و نه تنها در وقت بلکه در هزینه های اضافی نیز صرفه جویی می شود.

خشکشویی آنلاین

کشینه و وب سایت بخار

از آنجایی که تعداد سفارشات برای خشکشویی معمولا بالا است بهتر است با راهکار های مختلف هزینه ناشی از آن را کاهش داد. اما چگونه؟ همانطور که می دانید با کشینه بهینه ترین خرید اینترنتی را می توانید داشته باشید. کشینه با وب سایت بخار نیز همکاری می کند. اگر از حساب کشینه خود وارد سایت بخار شوید و سفارش خود را ثبت کنید درصدی از هزینه آن به حساب کشینه شما واریز می شود. این مبلغ وقتی به ۳۰ هزار تومان برسد به حساب بانکی شما واریز می شود. اینگونه نیمی از هزینه ای که صرف خشکشویی و اتوشویی شده است به شما باز می گردد.

همچنین ببینید

دریافت کد تخفیف

تخفیفان یعنی تخفیف در هرجا و مکان

تجربه یک خرید به صرفه! خرید کردن با تخفیف همیشه لذت بیشتری دارد، تجربه به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *