خانه / تکنولوژی / تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو
سامانه درخواست خودرو آنلاین

تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو

تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو

برای انجام سفرهای درون شهری، همه ما سالها از اتوبوس و تاکسی، آژانس و مترو استفاده می کردیم. مدتی است در ایران تپسی سامانه آنلاین درخواست خودرو نیز به ناوگان حمل و نقل شهری پیوسته که سفرهای درون شهری را برای ما آسان کرده است.

با توجه به حجم بسیار ترددهای شهری گاهی از شلوغی وسایل نقلیه خسته می شویم چون این وسایل اغلب برای همه افراد نمی تواند در هر زمانی مناسب باشد، به عنوان مثال یک خانم باردار و یا خانمی که با یک فرزند کوچک قصد تردد در سطح شهر را دارد و یا زمانی که فردی بخواهد برای موارد درمانی به مطب پزشک و یا بیمارستان مراجعه کند بدون داشتن وسیله نقلیه شخصی و با توجه به شلوغی وسایل نقلیه عمومی قطعا استفاده از اتوبوس های شلوغ و مترو نمی تواند گزینه مناسبی باشد.
این روزها سامانه های آنلاین در خواست خودرو در کشور طراحی شده که برای حمل و نقل و جابجایی مسافر و سفرهای کوتاه درون شهری کار را برای مردم آسان تر کرده است.

تپسی خودرو آنلاین
تپسی سامانه درخواست خودرو آنلاین

آشنایی با تپسی

تپسی یک سامانه درخواست آنلاین خودرو می باشد که مسئله تردد در سطح شهر را برای شهروندان سهل کرده است. شما می توانید با در خواست خودرو از این اپلیکیشن جلو درب منزل و یا محل کار سوار خودرو شوید و در مقصد و هر جا که روی لوکیشن انتخاب کرده اید پیاده شوید و از تردد با وسایل نقلیه عمومی که اغلب شلوغ و پر ازدحام هستند بی نیاز گردید.
تپسی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ در شهر بزرگ تهران آغاز کرد اما امروزه در استان های پر جمعیت کشور نیز مردم از این سامانه امن و راحت دریافت خودرو استفاده می کنند و از آن رضایت دارند همچنین تپسی اکنون با داشتن ۸۰۰ پرسنل در تهران و شهرهای بزرگ به نامی آشنا و سامانه ای مطمئن مشهور شده است.

مزایای استفاده از خودروی آنلاین تپسی

سامانه آنلاین درخواست خودرو تپسی راحتی و آسایش یک سفر درون شهری را برای شما به ارمغان می آورد که در ادامه به بیان مزایای استفاده از این سامانه می پردازیم:
سریع و آسان خودرو دریافت می کنید که این کار نیز تنها با انجام چند کلیک صورت می گیرد.
به راحتی به برنامه دسترسی پیدا می کنید چون می توانید آن را روی گوشی موبایل یا تبلت خود نصب نمایید.
قیمت مناسبی دارد و مقرون به صرفه می باشد به طوری که می توانید قیمت سفر خود را پیش از درخواست خودرو ببینید و سپس انتخاب نمایید بنابراین دیگر نیازی به بحث و چانه زنی با راننده وجود ندارد.
رانندگان این مجموعه از میان افراد شایسته انتخاب شده اند که با توجه به مهارتی که آموخته اند و با استفاده از اپلیکیشن های مسیریاب بهترین و خلوت ترین مسیر را برای آسایش شما انتخاب می کنند.
عزیزان شما در نهایت امنیت به مقصد رسیده ضمن آن که شما می توانید در طی مسیر، سفر عزیزان خود را دنبال نمایید.
همچنین اگر پول نقد همراه خود ندارید می توانید در لحظه، آن را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید.
تپسی از مبدا تا مقصد همراه شماست.

تپسی همراه شما از مبدا تا مقصد

چگونه از تپسی خودرو درخواست کنم؟

برای این کار تنها نیاز است که اپلیکیشن تپ سی را روی گوشی هوشمند و یا تبلت نصب نمایید. پس از ثبت نام در این اپلیکیشن و ورود به آن می توانید تنها با چند کلیک و انتخاب لوکیشن خود در جایی که حضور دارید خودرو در خواست نمایید. در عرض کمتر از چند دقیقه خودرو در اختیار شماست.

همچنین ببینید

فیلیمو تماشای آنلاین فیلم و سریال

فیلیمو تماشای آنلاین فیلم و سریال امروزه بیشتر ما در طی روز یا سرگرم کار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *