خانه / علم و دانش / انتشارات پیروز الوان انیاک learninweb
کلاسهای آموزش آنلاین
آموزش آنلاین انیاک

انتشارات پیروز الوان انیاک learninweb

انتشارات پیروز الوان انیاک learninweb

آموزش های مجازی امروزه در میام مردم و بخصوص در شهرهای بزرگ طرفداران بسیاری پیدا کرده زیرا انواع آموزش ها در این روش به آسانی در دسترس قرار خواهند گرفت. انتشارات پیروز الوان انیاک learninweb یکی از همین مجموعه هاست که دوره های آموزشی متنوعی را برای علاقمندان آماده کرده است.

این روزها با توجه به حجم زیاد ساعت های کاری و تلف شدن بسیار زیاد وقت در مسیرهای پر تردد شهری و خستگی ناشی از آن و یا زمان اندکی که دانشجویان و دانش آموزان به عنوان وقت فراغت دارند، کمتر می توانند پس از کار و تحصیل زمانی را به آموختن مهارت های جدید اختصاص دهند. آموزش های مجازی به ما کمک می کنند تا در خانه و یا مسیر رفت و آمد و همچنین در اوقات فراغت خود بتوانیم مهارتی را بیاموزیم تا برای کسب و کار و شغل آینده و همچنین پیشرفت های تحصیلی اندوخته ای جمع نماییم.

انیاک کلاس های مجازی و آنلاین
دوره های آموزش آنلاین انیاک

معرفی انیاک learninweb

سایت انیاک ( انتشارات پیروز الوان) با شعار ” مهارتت رو افزایش بده و جایگاهت رو بالا ببر” در زمینه آموزش مهارت های کامپیوتر و نرم افزارهای آموزشی فعالیت خود را آغاز کرده است. شما می توانید از طریق آموزش های آنلاین و افلاین این مجموعه دوره های آموزش طراحی سایت، برنامه نویسی، طراحی و گرافیک و انیمیشن، شبکه و سیستم عامل و دوره های دیگر را بگذرانید. همچنین می توانید چنانچه در دروس خود در دوره های راهنمایی و دبیرستان نیاز به کمک دارید از آموزش هایی که انیاک در اختیار شما قرار داده استفاده نمایید.

یادگیری نوین با انیاک
آموزش های آنلاین انیاک روش نوین یادگیری

چگونگی دسترسی و استفاده از محتوای آموزشی انیاک

نرم افزارهای آموزشی را می توانید به طور کامل از سایت انیاک دانلود کرده و پس از آن بر روی هر کامپیوتری استفاده نمایید که در این صورت دیگر نیازی به اینترنت نخواهید داشت. چنانچه کل برنامه را دانلود کردید نیاز به خرید کد دارید تا از طریق وارد کردن این کد بتوانید از این مجموعه استفاده نمایید، (خرید کد را می توانید از طریق بخش خرید کد که در وبسایت موجود است انجام دهید) اما اگر بسته آموزشی را خریداری کردید این کد درون بسته وجود دارد که با وارد کردن آن می توانید به آسانی از محتوای آموزشی بهره مند گردید.

برنامه های آموزشی تهیه شده توسط انیاک به صورت فیلم نیست بلکه به صورت شبیه سازی شده، آماده شده که می توانید با زبان فارسی به آن ها گوش کرده و پله پله پیش برید ضمن اینکه با خرید هر بسته آموزشی بین یک تا چهار مرحله اولیه برایتان رایگان خواهد بود.

برای خرید هر دوره آموزشی می توانید روی سر فصل ها کلیک کرده از محتوای آن مطلع شوید و سپس نسبت به خرید بسته و یا دانلود آن اقدام نمایید.

همچنین ببینید

اثرات رنگ آمیزی

چرا رنگ آمیزی در سلامت ذهن افراد بزرگسال بسیار موثر است؟

شاید برایتان عجیب باشد که یک کتاب رنگ آمیزی را به جای اینکه در کتابخانه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *